Gabinet kosmetyczny Laser Skin Care

Nasz gabinet kosmetyczny oferuje bogate pakiety zabiegów na twarz i ciało, zaczynając od złuszczających, nawilżających, idąc przez odmładzające, liftingujące i przeciwzmarszczkowe. Nasz gabinet kosmetyczny ma także w ofercie mikrodermabrazję i depilację laserową nowoczesnym laserem LightSheer, który pozwoli na pozbycie się włosków na całe życie.

Wszystko to ma na celu zachować młodość i piękny wygląd skóry!

Salon kosmetyczny – bezpłatna wizyta

Każdy pacjent i pacjentka w naszym gabinecie ma zagwarantowaną bezpłatną konsultację, aby dobrać najlepszy pakiet pozwalający osiągnąć zawierzone efekty. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo pacjentów podczas wszystkich zabiegów.

W ramach bezpłatnej wizyty odbywa się:

  • Wywiad medyczny
  • Kwalifikacja do zabiegu
  • Ustalanie indywidualnego planu terapii

Depilacja laserowa w gabinecie Laser Skin Care

depilacja laserowa, gabinet kosmetyczny gliwiceSpecjalizujemy się w depilacji i posiadamy najskuteczniejszy do tego celu laser diodowy – LightSheer Desire. Laser ten od wielu lat zajmuje pierwsze pozycje w światowych rankingach. Dzięki jego działaniu, możemy pozbyć się włosków z dowolnej części ciała na całe życie.

 

Gabinet kosmetyczny i urody w Gliwicach zaprasza

Gwarantujemy kameralną atmosferę, indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm.

Gabinet kosmetyczny Laser Skin Care zapewnia najwyższą skuteczność oraz bezpieczeństwo, dzięki wykwalifikowanej kadrze medycznej oraz certyfikowanym medycznym sprzęcie.

Aby sprostać Państwu wymaganiom wprowadziliśmy możliwość konsultacji online z naszymi kosmetologami oraz rezerwacje online.

Zapraszamy!
Gabinet Kosmetyczny Laser Skin Care w Gliwicach

gabinet kosmetyczny gliwice

 

 

 

 

 

 

Tag: gabinet kosmetyczny, salon kosmetyczny, gabinet urody Gliwice