Skuteczność depilacji LIGHTSHEER

Depilacja LIGHTSHEER w chwili obecnej zajmuje pierwsze miejsce w skali światowej jako najskuteczniejsza i najtrwalsza depilacja. Najnowszy z serii legendarnych laserów diodowych – LIGHTSHEER DESIRE został wzbogacony o wyższą moc zabiegową i szybkość, dzięki czemu znacznie została podniesiona skuteczność, a zmniejszona ilość potrzebnych seansów.

TYLKO5

Dzięki możliwości dobierania wysokiej mocy lasera jesteśmy w stanie trwale pozbyć się owłosienia w serii składającej się z około 5 – 6 zabiegów. Nie znaczy to jednak, że po 1 zabiegu nie zauważymy efektów. Już po 1 zabiegu około 30% włosków nigdy nie odrośnie. Włoski, które jeszcze pojawią się na naszej skórze będą jednak już znacznie jaśniejsze i delikatniejsze.

Już po 1 zabiegu dzieje się też tak, że włoski wypadają i możemy cieszyć się aksamitnie gładką skórę przez okres około 1 – 2 miesięcy.

 

Skuteczność zabiegów depilacji LIGHTSHEER omówimy na przykładzie bardzo często wybieranych przez nasze klientki partii. Każdy z nas ma średnio około 16 800 włosków na nogach oraz 600 włosków na pachach. Już po jednym zabiegu jesteśmy w stanie znacznie zmniejszyć te liczby.

WŁOSKI1

A czy ty wypróbowałaś już najskuteczniejszą depilację laserową na świecie?