Depilacja Bikini – na jaką dokładnie się zdecydować?

Trwała depilacja laserowa LIGHTSHEER okolic bikini to jedna z najczęściej wybieranych przez Was stref depilacji. Okolica bikini jest bardzo delikatna i skłonna do podrażnień dzięki czemu wiele tradycyjnych metod depilacji zawodzi. W gabinecie Laser Skin Care Gliwice – depilacja laserowa bikini może być wykonana do obszaru bikini płytkiego (wyłącznie okolicy pachwin) oraz można ją poszerzyć o bikini głebokie (bikini całkowite), gdzie pozbywamy się absolutnie wszystkich włosków z okolicy bikini, warg sromowych a nawet obszaru szpary pośladkowej. Gwarantuje to uzyskanie gładkiej skóry okolicy bikini o których marzy Wiele z Was.

Depilacja Bikini - na jaką dokładnie się zdecydować?

Depilacja laserowa bikini – głębokie czy płytkie?

A jaki dokładnie typ depilacji laserowej bikini wybrać? Bardzo często prosicie nas o radę bo nie wiecie na jaki obszar się zdecydować. My bardzo często odpowiadamy, że na taki abyście czuły się pięknie i komfortowo. A jakie tak naprawdę główne typy depilacji dominują w Laser Skin Care Gliwice? Napewno asolutnymi nr 1 wśród typów depilacji jest depilacja brazylijska i francuska.

Depilacja Bikini - na jaką dokładnie się zdecydować?

TYPY DEPILACJI OKOLIC BIKINI:

  • Depilacja hollywoodzka – depilacja obejmuje usunięcie włosków z okolic bikini, pachwinwarg sromowych (głębokość zależy klientki) oraz z okolic szpary pośladkowej. Włosy znajdujące się po środku wzgórka łonowego (nad łechtaczką) nie są usuwane, tylko pozostawione w formie cieniutkiego paseczka wybranego przez klientkę. Jest to najczęściej wybierana depilacja laserowa bikini w Laser Skin Care Gliwice.
  • Depilacja francuska – to najpłytsza forma depilacji laserowej, która zapewnia estetykę i komfort. Jest bardzo często wybierana przez osoby, które cenią sobie czas i komfort w jednym. Włoski są usuwane z pachwin oraz boków wzgórka łonowego bez okolic głębokich takich jak wargi sromowe, czy okolice pośladków. Włoski nie są widoczne w bieliźnie.
  • Depilacja brazylijska to najgłębsza dostępna depilacja laserowa bikini. Włoski zostają usunięte z całej strefy bikini, pachwin, warg sromowych oraz okolic pośladków wraz ze szparą pośladkową. Jest to jedna z najczęściej wybieranych typów depilacji przez kobiety. Finalny efekt gwarantuje brak owłosienia i podrażnień w najdelikatniejszych miejscach.

CENNIK DEPILACJI BIKINI GLIWICE

  • DEPILACJA BIKINI PŁYTKIE 249PLN

  • DEPILACJA FRANCUSKA BIKINI 249PLN

  • DEPILACJI BIKINI BRAZYLIJSKIE ZE SZPARĄ POŚKADKOWĄ 249PLN

  • DEPILACJA BIKINI BRAZYLIJSKIE ZE SZPARĄ POŚLADKOWĄ I CAŁYMI POŚLADKAMI 548PLN

  • PAKIET 5 ZABIEGÓW BIKINI 1199PLN