Laserowe Odmładzanie – Alma ClearLift

Home / Laserowe Odmładzanie – Alma ClearLift
Laserowe Odmładzanie - Alma ClearLift

Clearlift Alma Harmony™  to nowoczesny, nieablacyjny laser frakcyjny Q SWITCH, służący miedzy innymi do nieinwazyjnego wygładzania zmarszczek, likwidacji przebarwień, redukcji rozszerzonych porów oraz do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego. Doskonałe rozwiązanie na wszystkie objawy fotostarzenia się skóry. Dzięki niemu można osiągnąć natychmiastowe i wymarzone efekty odmłodzenia, bez użycia skalpela! Jest to zabieg całoroczny – który można wykonywać nawet w lecie.

Bankietowe odmładzanie Harmony Alma ClearLift rekomendujemy wszystkim Pacjentom, którzy pragną uzyskać efekt dogłębnej rewitalizacji, rozjaśnienia kolorytu i eliminacji przebarwień, przywrócenia sprężystości oraz nadanie blasku zmeczonej i poszarzałej skórze. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji.

Laserowe Odmładzanie - Alma ClearLift

Wskazania do zabiegu CLEARLIFT:

utrata elastyczności i gęstości skóry na twarzy, szyi oraz dekoldzie

utrata gęstości skóry ciała

drobne i głębokie zmarszczki oraz bruzdy

przebarwienia

blizny

tatuaż i makijaż permanentny

Laserowe Odmładzanie - Alma ClearLift

JAK PRZEBIEGA ZABIEG CLEARLIFT:

Zabieg jest poprzedzony  bezpłatną konsultacją podczas, której dokonujemy kwalifikacji do zabiegu. Zabieg rozpoczyna się od doboru optymalnych parametrów lasera, a następnie dokładnego przygotowania skóry do zabiegu. Obszar poddawany termoliftingowi NIR (Zaffiro) pokrywany jest warstwą żelu zabezpieczającego, a następnie zostaje przyłożona głowica. Ruchami stemplowemu zostaje wprowadzona wiązka laserowa o odpowiedniej długości fali oraz głębokości. Zewnętrzne warstwy skóry pozostają nienaruszone. Zabieg jest bezbolesny.

Laserowe Odmładzanie - Alma ClearLift

EFEKTY LASERA FRAKCYJNEGO CLEARLIFT:

CLEARLIFT sprawia, że skóra się zagęszcza. Specjalna głowica wraz z nakładkami sprawie, że można pracować na różnych głębokościach, aż do 3mm. Dzięki temu można poradzić sobie zarówno z przebarwieniami położonymi płytko jak również z defektami skóry położonymi głębiej.  Dochodzi do spłycenia zmarszczek oraz podniesienia owalu twarzy. Efekty zabiegu są 2 etapowe. Najpierw dochodzi do rozjaśnienia przebarwień oraz wyrównania kolorytu, a następnie dochodzi do wytworzenia nowego kolagenu i elastyny. Proces ten trwa do kilku miesięcy. Efekty utrzymują się nawet do kilku lat. Najlepsze efekty przynosi seria około 3-6 zabiegów

.

Laserowe Odmładzanie - Alma ClearLift
Laserowe Odmładzanie - Alma ClearLift

CENNIK – LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY CLEARLIFT

  • CAŁA TWARZ 599PLN

  • PODBRÓDEK + POLICZKI 499PLN

  • TWARZ + SZYJA 799PLN

  • TWARZ + SZYJA + DEKOLT 999PLN

  • SZYJA 499PLN

  • DEKOLT 599PLN

  • PRZEBARWIENIE POJEDYNCZE OD 199PLN

  • USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO 249PLN

  • USUWANIE TATUAŻU OD 199PLN