Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

Home / Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego
Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

Posiadasz niechcianą „pamiątkę” z przeszłości, a może chcesz się pozbyć nieudanego makijażu permanentnegi? Dzięki opatentowanej  technologii  frakcyjnej Q – switch usuniesz tatuaże o różnych  odcieniach, a pierwsze efekty zobaczysz już po pierwszej sesji!

Laser ALMA HARMONY to jeden z najlepszych laserów na świecie pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Jest to jedyny laser frakcyjny nieablacyjny wykorzystujący technologię Q SWITCH – bardzo dużą moc lasera w bardzo krótkim impulsie. Medyczna platforma laserowa Alma z głowicą Clearlift gwarantuje usunięcie nawet najgłębiej położonego barwnika i to we wszystkich kolorach. Dzięki ultrakrótkiemu impulsowo zabieg jest bardzo bezpieczny.

Energia wiązki laserowej powoduje, że cząsteczki pigmentu, eksplodują, rozpadając się na jeszcze mniejsze drobiny, usuwane następnie przez makrofagi skóry. Za pomocą lasera ALMA HARMONY ClearLift™ wykonujemy usuwanie makijażu permanentnego, tatuaży dekoracyjnych, kosmetycznych i pourazowych, wykonanych zarówno przez profesjonalistów, jak i przez amatorów. Laser doskonale usuwa również przebarwienia.

Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

LASEROWE USUWANIE PIGMENTACJI LASEREM ALMA HARMONY ClearLift™Q SWITCH ORAZ PIKOSEKUNDOWYM:

 • usuwanie tatuaży zarówno amatorskich jak i profesjonalnych o różnym zabarwieniu, również zielonych
 • usuwanie tatuaży pod cover – up
 • usuwanie nieudanych makijaży permanentnych brwi,ust, kresek
 • usuwanie przebarwień
 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • rozbicie żwirku pod skórą w wyniku upadku
Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU ORAZ PROFIL IDEALNEGO PACJENTA:

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest skóra opalona lub samoopalacz, zaburzenia gojenia skóry i choroby nowotworowe oraz stosowanie substancji o działaniu fotouczulającym. Do takich substancji należą m.in : antybiotyki, sterydy, witaminy a i e, dziurawiec, nagietek, skrzyp polny. Susbtancje fototoksyczne należy odstawić 14 dni przed zabiegiem.

IDEALNY PACJENT:

 • jasna skóra
 • brak opalenizny
 • ponad roczna pigmentacja
 • pigment czarny lub ciemnoniebieski

Im starszy tatuaż, tym łatwiej go usunąć, ponieważ komórki żerne obecne w organizmie już czynnie fagocytują pigment. Najłatwiej usunąć tatuaże w kolorze ciemnoniebieskim oraz czarnym, barwniki w kolorach żółtym, zielonym oraz czerwonym mogą wymagać większej ilości zabiegów.

Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg poprzedony jest bezpłatną konsultacją, podczas której przeprowadzamy wywiad medyczny oraz uzwględniając przeciwwskazania  dokonujemy kwalifikacji do zabiegu. Po odpowiednim oczyszczeniu i dezynfekcji skóry przystępujemy do nałożenia znieczulenia, a następnie naświetlania pigmentacji.

Po zabiegu zostaje nałożona maść łagodząca oraz odpowiedni opatrunek. Tatuaż po zabiegu może być zaczerwieniony, obrzęknięty oraz pokryty strupkiem. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać kontaktu z wodą w miejscu objętym zabiegiem.

Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGOWA

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty należy wykonać serię zabiegów w odstępach około 6 tygodniowych. Już po pierwszym zabiegu pojawia się rozjaśnienie pigmentacji. Ilość zabiegów jest związana z wiekiem tatuażu, użytymi tuszami oraz indywidualną zdolnością organizmu do rozkładu cząsteczek pigmentu.

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Laser Alma Harmony Q SWITCH jest urządzeniem medycznym i posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii tatuże są usuwane bez pozostawienia śladu  w postaci blizn. Działanie lasera opiera się na rozbiciu pigmentu na małe drobinki, dzięki czemu organizm jest w stanie zmetabolizować tusz. Dzięki zastosowaniu technologii frakcyjnej rekonwalescencja po zabiegu jest jeszcze szybsza.

EFEKTY LASEROWEGO USUWANIA TATUAŻY ALMA ClearLift™

CENNIK – USUWANIE TATUAŻU I MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Ceny za zabieg usuwania tatuaży są ustalane indywidualnie i zależą od rozmiaru tatuażu i jego koloru. Cena ustalana jest na bezpłatnej konsultacji  poprzedzającej zabieg.

 • POJEDYNCZY TATUAŻ OD 199PLN

 • KOLOROWY TATUAŻ 5CMX5CM OD 199PLN

 • USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI 249PLN

 • LASEROWE LECZENIE GRZYBICY PAZNOKCI OD 49PLN

 • USUWANIE PRZEBARWIENIA OD 199PLN

Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego