Fotoodmładzanie

Home / Fotoodmładzanie
Fotoodmładzanie

Laserowe fotoodmładzanie skóry to niechurgiczna metoda likwidowania takich objawów starzenia jak: brak gęstości skóry, zmarszczki, bruzdy, liczne zmiany pigmentacyjne,naczyniowe oraz nierównomierny koloryt.

Technologia z wykorzystaniem nieablacyjnego lasera Alma Rejuve polega na wytwarzaniu w skórze właściwej kontrolowanych mikrouszkodzeń w celu całkowitej regeneracji skóry oraz stymulacji syntezy nowego kolagenu.  Dzięki zastosowaniu chłodzenia w głowicy DVel dochodzi do natychmiastowego usunięcia ciepła z tkanki, zmniejszenia odczuć oraz przyspieszenia efektu efektu końcowego.

Fotoodmładzanie

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Zabieg fotoodmładzanie laserem Alma Harmony poprzedzony jest konsultacją, podczas której przeprowadzamy wywiad medyczny pod kątem wskazań oraz przeciwwskazań do zabiegu oraz oceniamy stan skóry. Przeciwwskazaniami do zabiegu są m.in: ciąża, laktacja, swieża opalenizna, zaburzenia skórne, choroby nowotworowe oraz stosowanie leków fotouczulających oraz rozrzedzających krew. Przed samym zabiegiem Fotoodmładzania nie stosujemy peelingów, ani preparatów które mogłyby podrażnić skórę. Skóra musi być zdrowa.

Fotoodmładzanie

PRZEBIEG ZABIEGU

Na obszar zabiegowy nakładany jest żel sprzęgający, a następnie przystępuje się do przeprowadzenia zabiegu. Zabieg trwa około 60 minut. Zabieg laserem Dye-VL™ jest zabiegiem z kategorii frakcyjnych, co oznacza, że laser niszczy mikrokolumny komórek w głębszych warstwach skóry, dookoła nich pozostawiając nienaruszone zdrowe komórki. W ten sposób dochodzi do bardzo intensywnej produkcji włókien kolagenowych, w celu wypełnienia sąsiadujących z nimi „zniszczeń”. Dzięki produkcji nowego kolagenu skóra zyskuje sprężystość i odpowiedni poziom gęstości. Przebarwienia i zmiany naczyniowe redukują się. Po zabiegu może powstać opuchlizna, ale okres rekonwalescencji jest wyjątkowo szybki. Niemal natychmiast można wrócić do codziennych czynności.

Fotoodmładzanie

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGOWA

Już po pierwszym zabiegu widać spektakularną różnicę. Pierwsze efekty są widoczne około 14 dni po zabiegu, natomiast najbardziej widoczna poprawa pojawia się po około 2 miesiącach od zabiegu. W przypadku głębokich defektów najlepiej wykonać serię około 2- 4 zabiegów w odstępach około 6 – tygodniowych.

 

Fotoodmładzanie

CENNIK ALMA HARMONY – FOTOODMŁADZANIE

  • FOTOODMŁADZANIE CAŁA TWARZ 599PLN

  • FOTOODMŁADZANIE SZYJA 499PLN

  • FOTOODMŁADZANIE DEKOLT 599PLN

  • FOTOODMŁADZANIE TWARZ + SZYJA + DEKOLT 1299PLN

  • FOTOODMŁADZANIE DŁONIE OD 299PLN