Naturalne i subtelne powiększanie ust autorską metodą SENSUAL LIPS

Modelowanie ust

Modelowanie ust i powiększanie jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Decydują się na niego zarówno młode kobiety, jak również panie chcące odmłodzić swój wygląd lub wyrównać asymetrię.

Obecnie jedną z najpopularniejszych metod jest modelowanie ust na płasko.  Doceniamy naturalne kaniony piękna dlatego nasz specjalista specjalizuje się w naturalnym i płaskim modelowaniu  ust bez przerysowania i tzw. „kaczych dziubków” . Autorska metoda Sensual Lips jest skierowana dla osób, które chcą uwydatnić usta, ale jednocześnie wyglądać bardzo naturalnie. Ze względu na podanie niewielkich ilości kwasu hialuronowego, metoda ta jest również bardzo bezpieczna i nie doprowadza do migracji preparatu. Modelowanie ust Gliwice umożliwia precyzyjne wymodelowanie warg i uzyskanie wyjątkowo symetrycznego łuku kupidyna bez jej nadmiernego uwypuklenia, co jest charakterystyczne dla innych form tego zabiegu. Dzięki temu usta staja się nie tylko piękne i pełne, ale także wyglądają bardzo naturalnie. 

Monika Panasińska mgr kosmetolog

MODELOWANIE UST, POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM – WSKAZANIA DO ZABIEGU:

  • mało wydatne usta
  • zanik czerwieni wargowej spowodowanej starzeniem się
  • asymetria ust
  • opadające kąciki ust
  • chęć powiększania lub zmiany kształtu ust
  • mało jędrne i pozbawione gęstości usta
Modelowanie ust

PRZEBIEG ZABIEGU MODELOWANIE UST:

Zabieg jest poprzedzony konsultacją celem wykluczenia przeciwwskazań oraz poznania oczekiwać pacjenta. Sprawdzamy również tkankę, która ma być poddana zabiegowi oraz dobieramy stężenie kwasu hialuronowego i preparat. Przed zabiegiem niezbędne jest odstawienie leków sterydowych, antybiotyków oraz wszelkich leków rozrzedzających krew.

Przed zabiegiem znieczulamy skórę kremem z lidokainą, a następnie za pomocą iniekcji przystępujemy do podania preparatu. Zabieg trwa około 30 minut.

Modelowanie ust

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU:

Okolica poddana zabiegowi może być zaczerwieniona oraz opuchnięta. Może występować mocna tkliwość tkanki. Bardzo często dochodzi również do powstania siniaków, ze względu na to, że okolic ust jest bardzo ukrwiona i wrażliwa. Obrzęk może się utrzymywać do 10 dni po zabiegu, natomiast uczucie zdrętwienia nawet do miesiąca. Ważne jest przestrzeganie aseptyki oraz picie minimum 1,5l wody dziennie.

Ostateczny efekt wygojonych i wymodelowanych ust uzyskujemy po około 30 dniach. W zależności od rodzaju preparatu oraz indywidualnych predyspozycji organizmu, rezultaty utrzymują się od 6 – 15 miesięcy.

Zobacz nasze rezultaty - MODELOWANIE UST GLIWICE

MODELOWANIE UST - CENNIK

Umów się : +48 791 259 999