Lipoliza iniekcyjna

Home / Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to zabieg polegający na podaniu w tkankę tłuszczową substancji o nazwie fosfatydylocholina, która ma właściwości rozpuszczjące tkankę tłuszczową. Substancja ta w medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Stanowi alternatywę dla chirurgicznej liposukcji i jest zalecana zarówno przez mężczyznom jak i kobietom. Lipoliza iniekcyjna jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej, trudnej do zlikwidowania tradycyjnymi metodami.

Lipoliza iniekcyjna umożliwia redukcję nadmiaru tłuszczu w obrębie twarzy, np. w redukcji „dodatkowego” podbródka.. Wykonuje się ją również w obrębie ciała, w celu redukcji nadmiernej ilości tłuszczu obecnego w niektórych okolicach, np. ramion, brzucha i pośladków.

 

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna

WSKAZANIA DO LIPOLIZY:

  • drugi podbródek
  • nadmiar tłuszczu w okolicy żuchwy
  • nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, „boczkach”, pośladkach, wokół pach oraz nad kolanami
Lipoliza iniekcyjna

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg jest poprzedzony wywiadem medycznym pod kątem wskazań i przeciwwskazań do zabiegu oraz badaniem palpitacyjnym tkanki tłuszczowej.

Następnie, po dezynfekcji skóry, specjalista dokonuje iniekcji preparatu lipolitycznego w zaznaczone miejsca bardzo cienką igłą. W miejscu podania pojawia się zaczerwienienie oraz uczucie pieczenia, które ustępuje po kilkunastu minutach.
Po zabiegu może pojawić się obrzęk, krwiaki i i utrzymujące się bolesne i piekące zaczerwienienie. Może się pojawić również świąd. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych. Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności. Nie zaleca się w dniu zabiegu podejmowania aktywności fizycznrj i spożywania tłustych potraw.

Zabiegi powtarza się średnio 3-6 razy w odstępach około 14 dni. Czasem wystarczający jest jeden zabieg.

Zabieg ten jest idealnym uzupełnieniem diety oraz zabiegów drenujących. Po zabiegach lipolizy zaleca się wykonanie karboksyterapii, celem drenażu limfatycznego i usunięcia komórek tłuszczowych.

Lipoliza iniekcyjna

Efekty zabiegu

– utrata kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji,
– lepszy metabolizm komórek skóry i usunięcie lokalnie występującego nadmiaru tkanki tłuszczowej,
– lepsze mikrokrążenie i ukrwienie,
– pobudzenie skóry do regeneracji

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna

CENNIK – LIPOLIZA INIEKCYJNA

  • Lipoliza iniekcyjna PROSTROLANE INNER B 2ML 499PLN

  • Lipoliza iniekcyjna LIPOLAX VL 350 PLN

  • LIPOLAX + 10ml 399pln

  • Lipoliza iniekcyjna brzucha/uda/pośladki LIPOLAX 20ML 699PLN

  • Lipoliza iniekcyjna 30 ML 899PLN