Laserowe usuwanie przebarwień

Home / Laserowe usuwanie przebarwień
Laserowe usuwanie przebarwień

Przyczyną powstawania przebarwień najczęściej są: nadprodukcja melaniny, ekspozycja słoneczna, hormony lub stan zapalny. Wraz z upływem wieku skóry dystrybucja melaniny staje się bardziej rozproszona. Ponieważ produkowany jest nadmiar melaniny powstają przebarwienia, które nie leczone pozostają na skórze na bardzo długo. Ponieważ przebarwienia często położone w głębokich warstwach skóry, najskuteczniejszą metodą redukcji przebarwień jest laseroterapia. Laser rozbija nagromadzoną melaninę na małe cząsteczki, które następnie zostają wchłonięte przez organizm. Zabiegi są wykonywane laserem Alma Harmony, głowicą Dye – VL – światowym liderem wśród laserów medycznych, który radzi sobie z przebarwieniami każdego typu.

Laserowe usuwanie przebarwień

Technologia Laser Alma Harmony

Laser Alma Harmony to światowy lider wśród laserów do usuwania przebarwień w skali światowej. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, sprzęt jest najskuteczniejszy, najszybszy oraz najbardziej bezpieczny. Głowica Alma Harmony Dye-Vl przeznaczona do zmian pigmentacyjnych pozwala uzyskać doskonałe i trwałe efekty bez ryzyka powikłań, a dzięki systemowi chłodzenia nieprzyjemne odczucia towarzyszące zabiegowi są minimalne. W przypadku płytkich przebarwień wystarczą już 1-2 zabiegi, w celu usunięcia większych i głębszych przebarwień zaleca się kilka wizyt.

Laserowe usuwanie przebarwień

WSKAZANIA DO ZABIEGU LASEROWEJ REDUKCJI PRZEBARWIEŃ ALMA HARMONY :

 • przebarwienia posłoneczne
 • piegi
 • przebarwienia hormonalne
 • przebarwienia pozapalne
 • przebarwienia starcze na dłoniach
 • melasma
 • fotoodmładzanie
Laserowe usuwanie przebarwień

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której przeprowadzamy wywiad medyczny pod kątem wskazań oraz przeciwwskazań do zabiegu oraz oceniamy stan skóry. Przeciwwskazaniami do zabiegu są m.in: ciąża, laktacja, swieża opalenizna, zaburzenia skórne, choroby nowotworowe oraz stosowanie leków fotouczulających oraz rozrzedzających krew. Przed samym zabiegiem nie stosujemy peelingów, ani preparatów które mogłyby podrażnić skórę. Skóra musi być zdrowa.

Laserowe usuwanie przebarwień

PRZEBIEG ZABIEGU ALMA HARMONY:

Na obszar skóry objęty przebarwieniem nakładany jest żel sprzęgający, który ułatwia kontakt z głowicą, a następnie przystępuje się do przeprowadzenia zabiegu. Zabieg trwa około 15 – 60 minut. Światło lasera jest pochłaniane przez kolorowe komórki pigmentowe, które następnie rozpadają się na mikroskopijne cząsteczki, które są usuwane z organizmu przez system odporności.

Laserowe usuwanie przebarwień

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGOWA

Już po pierwszym zabiegu widać spektakularną różnicę. W ciągu kilku godzin po zabiegu przebarwienie ciemnieje. Już następnego dnia rozpoczyna się proces złuszczenia zewnętrznej warstwy skóry i trwa przez około 2 tygodnie. W ciągu 3-7 dni ściemnienie obszaru zabiegowego powinno ustąpić – kończy się wtedy proces złuszczania naskórka, co prowadzi w efekcie do zniknięcia przebarwienia. W przypadku głębokich defektów zabieg laserem Alma Harmony należy powtórzyć po około 4-6 tygodniach.

CENNIK – LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ ALMA HARMONY

 • POJEDYNCZE PRZEBARWIENIE OD 299PLN

 • CAŁA TWARZ 599PLN

 • POLICZKI OD 399PLN

 • SZYJA OD 499PLN

 • DEKOLT OD 499PLN

 • DŁONIE OD 399PLN

Laserowe usuwanie przebarwień

Umów się na wizytę +48 791 259 999