Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing

LASER FRAKCYJNY ALMA HARMONY IPIXEL

Wiele osób w młodości zmagało się z problemem, po którym do dziś mogły zostać ślady. Mowa tutaj o bliznach potrądzikowych, pozapalnych jak i bliznach pourazowych i rozstępach. Są to bardzo przykre doświadczenia oraz problem estetyczny.

Laser ALMA HARMONY IPIXEL Er:YAG to najnowocześniejszy na świecie system laserowy przeznaczony do leczenia blizn, rozstępów, zmarszczek, rozszerzonych porów i braku gęstości skóry. W kontrolowany sposób uszkadza kolumnowo wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W naturalnym procesie gojenia uszkodzone komórki zastępowane są przez nową tkankę, która doskonale redukuje blizny i rozstępy.

Laser IPIXEL wykorzystuje wiązkę o długości fali 2940nm, która działa w systemie ablacyjnym – tzn. narusza zewnętrzną wartwę naskórka i powoduje pełną przebudowę skóry na grubości aż 3mm. Dzięki temu dochodzi do intensywnego pobudzenia procesów regeneracyjnych i wytworzenia nowej, zdrowej tkanki.

Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing

BLIZNY POTRĄDZIKOWE

To blizny zanikowe, które są efektem przebytych stanów zapalnych towarzyszących trądzikowi. Dochodzi wtedy do zaniku włókien elastycznych, nieprawidłowego rozmieszczenia włókien kolagenowych oraz nowotworzenie naczyń krwionośnych. Zabieg ablacyjnym laserem frakcyjny ALMA HARMONY IPIXEL polega na usuwaniu blizn potrądzikowych poprzez wymuszenie naprawy uszkodzonej skóry,. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone, co powoduje efekt głębokiego złuszczenia. Dzięki temu, wszelkie nierówności zostają spłycone. Pozostałość blizny czy rozstępu zostaje wyparta na powierzchnię skóry, przez co zostaje jeszcze bardziej spłycona i ulega niemal całkowitej redukcji.Ubytki po zmianach zapalnych zostają wypełnione nowym kolagenem, powierzchnia skóry wygładza się, a koloryt skóry zostaje wyrównany. Spektakularna poprawa jest widoczna juz po 8 tygodniach od 1 zabiegu.

Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing

BLIZNY POOPERACYJNE, POURAZOWE

Redukcja blizn za pomocą lasera frakcyjnego Ipixel polega na koagulacji białek i  odparowaniu przerosłych warstw tkanki bliznowatej do poziomu zdrowej skóry. Dodatkowo dochodzi do kontrolowanego „dziurkowania” skóry w wyniku odparowania zewnętrznej warswy skóry, dzięki czemu dochodzi do pobudzenia procesów regeneracyjnych i remodelingu tkanki. Pełne gojenie następuje po około 10-14  dniach, natomiast ostateczny efekt pojawia się po około  2 miesiącach. W celu osiągnięcia zadowalających efektów zazwyczaj należy poddać się serii około 2 – 4 zabiegów co 6 tygodni. Pierwsze spektakularne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu.

Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing

ROZSTĘPY

Są to blizny zanikowe powstałe w wyniku przerwania włókien kolagenowych na wskutek zbytniego rozciągnięcia skóry. Początkowo rozstępy przybierają czerwony kolor, aby z biegiem czasu przejść w odcień perłowo – biały. Im rozstęp jest świeższy tym łatwiej go usunąć. Laser frakcyjny Ipixel stymuluje głębokie warstwy skóry do regeneracji i produkcji nowego kolagenu. Efekty usuwania rozstępów są widoczne już po 1 zabiegu.  W zależności od indywidualnych predyspozycji należy wykonać około 3-4 zabiegów w odstępach około 6 tygodniowych.

Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing

LIFTING 3D oraz ABLACYJNY PEELING LASEROWY:

Laserowy lifting twarzy laserem ablacyjnym Ipixel jest przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Zabieg nie jest bolesny, choć może być odczuwalne pieczenie i kłucie w wyjątkowo wrażliwych miejscach.
Efektem jest spektakularna poprawa owalu twarzy, redukcja opadających policzków „chomików”, poprawa lini podbródka, znaczne spłycenie zmarszczek – zarówno zmarszczek palacza, jak i zmarszczek pod oczami, kurzych łapek, czy zmarszczek poprzecznych czoła. W wyniku odparowania zewnętrznej warstwy naskórka wszystkie zmiany typu zmarszczki spłycają się, a w miejscach ubytku powstaje nowy kolagen.

Ablacyjny peeling laserowy jest jednym z nielicznych zabiegów w których dochodzi do zmniejszenia rozszerzonych porów oraz wyrównania kolorytu skóry po stanach zapalnych. Okres rekonwalescencji jest zależny od intensywności zabiegu i głębokości zmarszczek. Zazwyczaj wynosi od 4-7 dni.

Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której przeprowadzamy wywiad medyczny pod kątem wskazań oraz przeciwwskazań do zabiegu oraz oceniamy stan skóry. Przeciwwskazaniami do zabiegu są m.in: ciąża, laktacja, świeża opalenizna, zaburzenia gojenia skóry, choroby nowotworowe oraz stosowanie leków rozrzedzających krew. Przed samym zabiegiem nie stosujemy peelingów, ani preparatów które mogłyby podrażnić skórę. Skóra musi być zdrowa.

Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing

JAK PRZEBIEGA ZABIEG LASEREM FRAKCYJNYM?

Zabieg laserem Ipixel (w zależności od obszaru i głębokości) zabieg jest bezbolesny lub z niewielkim dyskomfortem, dla jego wyeliminowania stosujemy krem znieczulający z lidokainą) i trwa od 30 do 60 minut. Terapia opiera się na w pełni kontrolowanym uszkadzaniu i przebudowie komórek skóry. W ten sposób dochodzi do regeneracji struktury skóry. Nowopowstałe komórki wspomagają proces odbudowy tkanek oraz przyspieszają produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.

Okres rekonwalescencji (w zależności od obszaru i głębokości zabiegu) nie przekracza 7 dni. Po zabiegu przez kilka dni skóra może być zaczerwieniona oraz obrzęknięta i może przypominać skórę po zbyt intensywnej ekspozycji na słońce. vNiezbędna jest odpowiednia pielęgnacja. W celu przyspieszenia regeneracji skóry warto sięgnąć po kremy łagodzące skórę, np. Bepanthen, Solcoseryl.

Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing

EFEKTY I CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGOWA

Już po pierwszym zabiegu widać spektakularną różnicę. Pierwsze efekty są widoczne około 14 dni po zabiegu, natomiast najbardziej widoczna poprawa w postaci wypłycenia się blizn, rozstępów czy zagęszczenia skóry pojawia się po około 2 miesiącach od zabiegu. W przypadku głębokich defektów najlepiej wykonać serię około 2- 4 zabiegów w odstępach około 6 – tygodniowych.

PRZED/PO ZABIEGACH ALMA HARMONY Ipixel

 • Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing
 • Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing
 • Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing
 • Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing
 • Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing
 • Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing
 • Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing
 • Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing

CENNIK – LASER FRAKCYJNY ALMA HARMONY Ipixel

RESURFACING LASEROWY (zagęszczenie skóry, odmłodzenie)

 • LIFTING 3D CAŁA TWARZ 999PLN

 • OPADAJĄCE POWIEKI 499PLN

 • CIENIE POD OCZAMI 499PLN

 • ZMARSZCZKI ″KURZE ŁAPKI″ 499PLN

 • Opadające policzki 699PLN

 • SZYJA 699PLN

 • DEKOLT 799PLN

 • BRZUCH od 999PLN

 • RAMIONA 999PLN

LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW

 • BRZUCH 499-1999PLN

 • UDA 499-2199PLN

 • POŚLADKI 499-1999PLN

 • BIUST 499-1899PLN

 • ŁYDKI od 699PLN

 • RAMIONA od 699PLN

LIKWIDACJA BLIZN, BLIZN PO TRĄDZIKU

 • BLIZNY POTRĄDZIKOWE CAŁA TWARZ 999PLN

 • BLIZNY POTRĄDZIKOWE NA POLICZKACH 699PLN

 • BLIZNA DO 5CM 299PLN

 • BLIZNA PO CESARCE 399PLN

 • DUŻE BLIZNY OD 299PLN

Umów się +48 791 259 999

Laser frakcyjny - blizny, rozstępy, resurfacing