O nas

Home / O nas

Witaj w Laser Skin Care

Jesteśmy profesjonalnym gabinetem specjalizującym się w dziedzinie depilacji laserowej. Naszą misja jest przede wszystkim wysoka jakość usług i efektywność.

  • Wykwalifikowana kadra medyczna
  • Specjalistyczny sprzęt
  • Najwyższa skuteczność
  • Indywidualne procedury zabiegowe

Dlaczego my?

0 Najwyższa jakość
0 Pełen pakiet usług
0 Najwyższa skuteczność depilacji laserowej
0 Nowoczesny sprzęt
0 Wyjątkowe promocje

Poznaj nasz zespół

Monika Panasińska

Monika Panasińska

mgr kosmetolog
Ukończyła medyczne studia magisterskie na kierunku kosmetologia. Specjalistka w dziedzinie kosmetologii, laseroterapii oraz medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty i uprawnienia poparte wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w kilku krakowskich gabinetach. Specjalizuje się w dziedzinie depilacji laserowej, mezoterapii igłowej oraz karboksyterapii.
Paulina Zygmund

Paulina Zygmund

mgr kosmetolog
Nasza specjalistka od szeroko pojętej kosmetologii inwazyjnej oraz laseroterapii. Ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na Wydziale Medycznym. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii estetycznej. Największą satysfakcję w pracy przynosi jej wysoka efektywność zabiegowa i zadowolenie klientów.
Beata Kamińska

Beata Kamińska

kosmetolog
Specjalizuje się w dziedzinie depilacji laserowej, karboksyterapii oraz dermatologicznego resurfacingu skóry. Wykształcenie kierunkowe z kosmetologii uzyskała na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na Wydziale Ochrony Zdrowia. W swojej pracy ceni sobie indywidualne podejście do oczekiwań klientów oraz najwyższą skuteczność zabiegową.
Lek. Anna Długaszek

Lek. Anna Długaszek

Lekarz Medycyny Estetycznej
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarskim oraz studia podyplomowe "Medycyna estetyczna i kosmetologia lekarska" na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Medycyna estetyczna jest jej pasją. Stawia na holistyczne podejście do pacjentów, a najwięcej satysfakcji daje jej poprawa jakości ich życia.

Opinie o naszym gabinecie