fbpx

O nas

Home / O nas

Witaj w Laser Skin Care

Jesteśmy profesjonalnym gabinetem specjalizującym się w dziedzinie depilacji laserowej. Naszą misja jest przede wszystkim wysoka jakość usług i efektywność.

  • Wykwalifikowana kadra medyczna
  • Specjalistyczny sprzęt
  • Najwyższa skuteczność
  • Indywidualne procedury zabiegowe

Dlaczego my?

0 Najwyższa jakość
0 Pełen pakiet usług
0 Najwyższa skuteczność depilacji laserowej
0 Nowoczesny sprzęt
0 Wyjątkowe promocje

Poznaj nasz zespół

Monika Panasińska

Monika Panasińska

mgr kosmetolog
Właścicielka kliniki oraz kosmetolog z pasją. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia. Posiada liczne certyfikaty i uprawnienia z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej, poparte wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w kilku krakowskich gabinetach. Specjalizuje się w medycynie estetycznej, biostymulatorach tkankowych oraz zabiegach laserowych. Największą radość sprawia jej osiąganie zadowalających efektów zabiegowych, dlatego też w swojej pracy skupia się na skutecznych preparatach oraz zaawansowanych technologiach.
Barbara Kostelecka

Barbara Kostelecka

kosmetolog
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Kosmetologia Specjalistyczna. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Podologia. Od początku swojej kariery zawodowej stawia na profesjonalizm i szczegółowość. Kosmetologia nie jest dla nie Niej jedynie zawodem, a też pasją, którą stara się cały czas rozwijać. Przede Wszystkim ważne jest dla Niej indywidualne podejście dla każdego klienta. Dokłada wszelkich starań, aby każda kto korzysta z jej usług mógł się poczuć wyjątkowo.
Iga Baczkowska

Iga Baczkowska

kosmetolog
Nasza specjalistka od trwałej depilacji laserowej LIGHTSHEER, kosmetologii inwazyjnej oraz peelingów medycznych. Jako kosmetolog wykazuje przede wszystkim holistyczne podejście do klienta. Ukończyła studia medyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na Wydziale Medycznym. Największą satysfakcję w pracy przynoszą jej rezultaty zabiegowe i zadowolenie klientów. Swoim pozytywnym nastawieniem i uśmiechem sprawia, że każda wizyta w salonie przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze.
Lek. Anna Długaszek

Lek. Anna Długaszek

Lekarz Medycyny Estetycznej
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarskim oraz studia podyplomowe "Medycyna estetyczna i kosmetologia lekarska" na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Medycyna estetyczna jest jej pasją. Stawia na holistyczne podejście do pacjentów, a najwięcej satysfakcji daje jej poprawa jakości ich życia.

Opinie o naszym gabinecie