O nas

Witaj w Laser Skin Care

Jesteśmy profesjonalnym gabinetem specjalizującym się w dziedzinie depilacji laserowej. Naszą misja jest przede wszystkim wysoka jakość usług i efektywność.

  • Wykwalifikowana kadra medyczna
  • Specjalistyczny sprzęt
  • Najwyższa skuteczność
  • Indywidualne procedury zabiegowe

Dlaczego my?

0 Najwyższa jakość
0 Pełen pakiet usług
0 Najwyższa skuteczność depilacji laserowej
0 Nowoczesny sprzęt
0 Wyjątkowe promocje

Poznaj nasz zespół

Monika Panasińska

Monika Panasińska

mgr kosmetolog
Właścicielka kliniki oraz kosmetolog z pasją. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia. Posiada liczne certyfikaty i uprawnienia z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej, poparte wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w kilku krakowskich gabinetach. Specjalizuje się w medycynie estetycznej, biostymulatorach tkankowych oraz zabiegach laserowych. Największą radość sprawia jej osiąganie zadowalających efektów zabiegowych, dlatego też w swojej pracy skupia się na skutecznych preparatach oraz zaawansowanych technologiach.
Barbara Kostelecka

Barbara Kostelecka

kosmetolog
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Kosmetologia Specjalistyczna. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Podologia. Od początku swojej kariery zawodowej stawia na profesjonalizm i szczegółowość. Kosmetologia nie jest dla nie Niej jedynie zawodem, a też pasją, którą stara się cały czas rozwijać. Przede Wszystkim ważne jest dla Niej indywidualne podejście dla każdego klienta. Dokłada wszelkich starań, aby każda kto korzysta z jej usług mógł się poczuć wyjątkowo.
Ewelina Sroka

Ewelina Sroka

kosmetolog
Nasza specjalistka od trwałej depilacji laserowej LIGHTSHEER, kosmetologii estetycznej oraz Kosmetyki Laserowej. Jako kosmetolog wykazuje się empatią i indywidualnym podejściem do klienta. Ukończyła licencjackie studia medyczne na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Obecnie poszerza swoje kompetencje na studiach magisterskich na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Największą satysfakcję w pracy przynoszą jej rezultaty zabiegowe i zadowolenie klientów.
Lek. Anna Długaszek

Lek. Anna Długaszek

Lekarz Medycyny Estetycznej
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarskim oraz studia podyplomowe "Medycyna estetyczna i kosmetologia lekarska" na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Medycyna estetyczna jest jej pasją. Stawia na holistyczne podejście do pacjentów, a najwięcej satysfakcji daje jej poprawa jakości ich życia.

Opinie o naszym gabinecie