Alma Harmony- ratunek na przebarwienia i rozszerzone naczynka

TOP wśród laserów naczyniowych – ALMA HARMONY

Alma Harmony- ratunek na przebarwienia i rozszerzone naczynka

Nie bez powodu mówi się, że twarz jest wizytówką człowieka. To właśnie na twarzy skupia się wzrok w pierwszej kolejności, dlatego warto dbać o wygląd i kondycję skóry. Wszelkie niechciane zmiany na skórze powodują dyskomfort oraz złe samopoczucie. Dążymy do jednolitego kolorytu, by cera wydawała się promienna i zdrowa. Jednymi z wielu problemów, z którymi próbujemy się uporać są przebarwienia oraz rozszerzone naczynka. Czy da się ich skutecznie pozbyć?

Na to pytanie odpowiadamy głośno: TAK!
Mamy na to sposób, a jest nim zabieg laserowy Dye VL Alma Harmony.

Dye VL emituje światło z zakresu 450-600nm, wykazując się wysoką absorpcją w melaninie i oksyhemoglobinie. Zakres ten pozwala na efektywne usuwanie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych położonych na różnych głębokościach. Jednolity rozkład impulsu urządzenia, zwiększa bezpieczeństwo i efektywność zabiegu. Dzięki temu uzyskujemy szybkie i widoczne efekty. Dla lepszego komfortu pacjenta, głowica użyta podczas zabiegu, posiada zaawansowany aplikator chłodzący, który skutecznie chłodzi i koi skórę.

Jakie są wskazania zabiegowe?
– zmiany naczyniowe i przebarwienia
– plamy starcze
– zmiany rubinowe, naczyniaki

– rumień

– trądzik różowaty

Decydując się na zabieg, warto wiedzieć, że skóra po zabiegu potrzebuje czasu, by się zregenerować. Mogą utworzyć się strupy i powierzchowne uszkodzenia naskórka, które ustępują zwykle od jednego do czterech tygodni. Łagodne uczucie podobne do poparzenia słonecznego jest oczekiwane po zabiegu. Zazwyczaj utrzymuje się ono od 2 do 24 godzin, ale może wystąpić nawet do 72 godzin. Opuchlizna i zaczerwienienie, także jest normalnym objawem po zabiegu.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Należy stosować zimne kompresy przez dziesięć do piętnastu minut, co godzinę, przez kolejne kilka godzin (w miarę potrzeby). W celu zredukowania dyskomfortu klient może zażyć doustny środek przeciwzapalny lub przeciwbólowy. Do ustąpienia zaczerwienienia zaleca się unikanie nakładania preparatów przyśpieszających regenerację skóry, korzystania z basenów, saun czy wykonywania czynności, które nasilają pocenie się lub podnoszą temperaturę ciała. Opalanie po zabiegu jest całkowicie zabronione. Ważne! Nie powinno się podrażniać, drapać pociemniałych znamion, gdyż może prowadzić to do tworzenia się blizn.