Czy można usunąć cellulit?

Czy można usunąć cellulit?

Wraz z latem i wysokimi temperaturami przychodzi czas na odsłonienie nóg. Jak przygotować skórę do krótkich sukienek? Czy jest to w ogóle możliwe?

Czy można usunąć cellulit? Czym jest cellulit? Jakie zabiegi na cellulit?

Cellulit, inaczej lipodystrofia gynoidalna, to problem natury estetycznej charakteryzujący się występowaniem nierówności, guzków i wgłębień na powierzchni skóry – głównie w okolicach ud, pośladków, brzucha i ramion (czyli okolic na, których jest więcej tkanki tłuszczowej). Dotyczy on przede wszystkim kobiet. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie jest on charakterystyczny wyłącznie dla osób z nadmierną masą ciała, ale dotyka także osoby szczupłe.

Początkowo jest całkowicie niewidoczny, chociaż zmiany metaboliczne już zachodzą. Następnie przybiera formę małych nierówności w wgłębień na skórze – „skórka pomarańczowa”, a ostatecznie zamienia się w guzki i stwardnienia.

To wszystko jest związane z faktem, że krew zaczyna płynąć wolniej, prawidłowy metabolizm zostaje zakłócony i toksyny zaczynają się odkładać w tkance. Komórki tłuszczowe zostają napompowane jak baloniki i jest to widoczne pod postacią nierówności na skórze.

Alidya, skuteczny preparat w walce z cellulitem – Usuwanie cellulitu Gliwice – zabiegi na cellulit

Jest to jedyny preparat na świecie zarejestrowany jako środek na cellulit. Po serii zabiegowej z wykorzystaniem tego preparatu skóra zostaje wyrównana i napięta, minimalizują się wszelkie nierówności i wgłębienia.

Preparat został stworzony przez profesora Pasquale Motolose, chirurga plastycznego o światowej renomie. Badania przeprowadzone przez profesora pokazały, że cellulit powstaje za sprawą obecności pozakomórkowych  jonów toksycznych oraz zmian odkładanych w wyniku mikrokrążenia naczyniowego.

Zadaniem Alidya jest usunięcie pozakomórkowych elementów toksycznych oraz przywrócenie homeostazy komórek. Przekłada się to na poprawę w strukturze skóry oraz przywrócenie fizjologicznych funkcji skórze. To oznacza, że Alidya jest w stanie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie komórek, które są uszkodzone przez nieprawidłowy metabolizm.

Czy można usunąć cellulit?

Cellulit jest problemem, który nie powstaje z dnia na dzień, dlatego by skutecznie poprawić wygląd skóry trzeba zrobić serię zabiegową. Ilość zabiegów jest zalecana w zależności od miejsca zabiegowego i stopnia zaawansowania problemu. Po zabiegu należy ściśle trzymać się zaleceń zabiegowca, by w jak największym stopniu cieszyć się efektami pozabiegowymi. Sam zabieg nie jest bardzo odczuwalny, ale w przypadku bardzo wrażliwych klientów jest możliwość zastosowania znieczulenia. 

Czy można usunąć cellulit?

ALIDYA ma postać płynu, który wstrzykuje się w tkankę tłuszczową. Są to bardzo skuteczne i bezpieczne zabiegi. Są pierwszym zabiegiem z wyboru również dla osób szczupłych u , których inne metody nie przyniosły rezultatu i samo aktywność fizyczna nie wystarcza.

Czy można usunąć cellulit?

Ile kosztuje Alidya na cellulit?

Najlepiej wybierać ten zabieg w serii 7 zabiegów. Taka ilość zabiegów jest niezbędna aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Decydując się na 7 zabiegów można skorzystać z pakietu zabiegów i cieszyć się -15% zniżką.

Sprawdź cennik Alidya – zabiegi na cellulit Gliwice