Mezoterapia skóry owłosionej głowy

Mezoterapia skóry owłosionej głowy

DR.CYJ HAIR FILLER

W dzisiejszych czasach ze względu na coraz szybsze tempo życia, stres, brak uwagi na właściwą dietę, niedobory witamin, obniżoną odporność czy choroby autoimmunologiczne zauważalne są częstsze problemy związane z naszymi włosami . Statystycznie co 3 osoba skarży się z tego powodu na problemy – nadmierne wypadanie, łysienie androgenowe, łysienie plackowate, łamliwość i kruchość włosów.

Niestety domowa pielęgnacja od zewnątrz, czyli stosowanie szamponów,wcierek czy odpowiednich odżywek może okazać się niewystarczająca by pozbyć się problemu. Zazwyczaj problem musimy rozwiązać od środka, by odpowiednio odżywić włosy oraz zastymulować je do wzrostu. Z pomocą przychodzi mezoterapia igłowa oraz preparat Dr.CYJ Hair Filler.

Dr.CYJ to unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

W celu uzyskania najlepszych efektów zabieg należy wykonać w serii 4 zabiegów co 2 tygodnie, jednak już po 1 zabiegu zauważalne jest zmniejszenie ilości utraty włosów.

Zabieg trwa około 30 minut, jest prawie bezbolesny i polega na serii nakłuć skóry podczas, których podawany jest preparat. Po zabiegu pacjent może od razu wrócić do normalnego funkcjonowania.

Główne przeciwwskazania do zabiegu to:

-ciąża i karmienie piersią

-uczulenie na którykolwiek składnik preparatu

-zmiany skórne

-choroby skórne

Przyjdź, spróbuj i ciesz się zdrowymi, gęstymi włosami 🙂