ALIDYA – jedyna klinicznie potwierdzona terapia leczenia cellulitu

ALIDYA – LECZNIE CELLULITU

ALIDYA - jedyna klinicznie potwierdzona terapia leczenia cellulitu

Cellulit potocznie zwany „skórką pomarańczową” to zmiany skórne, które dotykają głównie kobiety w okresie dojrzewania. Czynnikiem predysponującym jest przekwitanie, ciąża, menopauza, terapia hormonalna zastępcza oraz antykoncepcja. Bardzo często cellulit dotyka również osoby o dużej aktywności fizycznej i osoby młode.

Najczęściej cellulit jest zlokalizowany na pośladkach, udach, brzuchu i boczkach, biodrach, kolanach, ramionach i sutkach. Cellulit przejawia się nierówną strukturą skóry, guzkami i charakterystycznym zgrubieniem.

Obecność cellulitu związana jest z zaburzeniami funkcjonowania tkanki tłuszczowej, łącznej oraz układu żylno-limfatycznego. Bardzo często dochodzi do zaburzeń ukrwienia. Przyczynami powstawania cellulitu mogą być: hormony, genetyka oraz nieodpowiednia dieta, nadwaga i otyłość, a także siedzący tryb życia.

Jak skutecznie leczyć cellulitu?

Po pierwsze warto zacząć od zmiany diety i nawyków żywieniowych. Warto wybrać dietę niskokaloryczną oraz unikać przetworzonej żywności. Jednak sama dieta to za mało, istotna jest także odpowiednia ilość ruchu  np. chodzenie, bieganie, pływanie, treningi kardio. Treningu powinny odbywać się systematycznie. Najbardziej skutecznym dopełnieniem walki z cellulitem jest terapia preparatem ALIDYA.
Alidya jest jedynym na świecie wyrobem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE 0373 do iniekcyjnego leczenia cellulitu oraz posiada kliniczne badania pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Ze względu na unikalny skład Alidya uruchamia wiele ważnych mechanizmów w tkankach poprawiających ich funkcjonowanie i hamujących rozwój cellulitu.

  • ma działanie przeciwobrzękowe i prowadzi do utraty centymetrów w obwodach
  • poprawia dotlenienie i krążenie
  • prowadzi do fizjologicznej regeneracji tkanek i przywrócenia prawidłowych procesów zachodzących w tkankach
  • posiada działanie przeciwutleniające (procesy wolnorodnikowe sprzyjają rozwojowi cellulitu)
  • prowadzi do chelatacji metali i rozpuszczania toksyn, które prowadzą do powstawania złogów cellulitu

Zabieg preparatem ALIDYA

Przed zabiegiem wykonuje się pomiary uciskowe oraz dokumentację fotograficzną. Zabieg Alidya polega na podaniu cienką igłą preparatu bezpośrednio w tkankę tłuszczową. Zabieg ten trwa 30 minut i jest praktycznie bezbolesny Skuteczność zabiegu gwarantuje wykonanie serii od 7 do 12 zabiegów w odstępach, co 7-14 dniowych.

Po zabiegu pacjent od razu wraca do codziennych czynności. Przez 12 godzin po zabiegu zaleca się unikanie stotosowania kosmetyków w miejscu iniekcji oraz unikać czynników drażniących, np. basen, sauna.

Po 24 godzinach od zabiegu zaleca się ćwiczenia oraz masaże drenujące. Po kilku dniach po zabiegu zaleca się wykonanie zabiegu drenującego, np. karboksyterapii.

Rezultaty po zabiegu ALIDYA

Umów się +48 791 259 999