Jak przygotować się do sezonu bikini?

Idealnie gładka pupa i jędrny brzuch oraz bikini pozbawione podrażnień? Jak błyskawicznie przygotować swoje ciało na wakacje?

Jak przygotować się do sezonu bikini?

Noszenie seksownego stroju kąpielowego wymaga od nas odpowiedniego przygotowania, aby podczas wakacji nasze ciało reprezentowało się jak najlepiej. Istotnym elementem jest zadbanie o strefę bikini oraz pupę i brzuch.

Idealnym rozwiązaniem dla strefy bikini jest zabieg depilacji laserowej. Zabieg laserowy gwarantuje idealnie gładką skórę pozbawioną podrażnień oraz nieestetycznego owłosienia. Już po 2 – 3 tygodniach od pierwszego zabiegu włoski wypadają i można cieszyć się aksamitnie gładką skórą. Znacznie spada też częstotliwośc klasycznej depilacji, a problemy związane z wrastającymi włoskami i podrażnieniem skóry znikają.

Aby podnieść naszą atrakcyjność i pewność siebie w okresie letnim należy też zadbać o jędrność naszego ciała. Dzięki takiemu zabiegowi jak modelowanie sylwetki START & REWIND poprawimy sylwetkę i jędrność skóry w tych obszarach na których najbardziej nam zależy oraz pozbędziemy się cellulitu.

 

 

Jak przygotować się do sezonu bikini?

Zabieg modelujący sylwetkę umożliwia w krótkim czasie pozbycie się takich problemów jak: cellulit, nadmierna retencja wody, „ciężkie nogi”, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej oraz brak jędrności i odpowiedniego nawilżenia skóry. Efekt natychmiastowej redukcji gwarantują silne składniki aktywne w połączeniu z próżniowym systemem hydrodynamicznym. Zabieg intensywnie modeluje takie partie jak: brzuch, pośladki oraz uda.

Idealnie jędrna pupa i aksamitnie gładka skóra  – z Nami jest to możliwe…