Likwidacja przebarwień

Home / Likwidacja przebarwień
Likwidacja przebarwień
Likwidacja przebarwień

SKĄD BIORĄ SIE PRZEBARWIENIA?

Przyczyną powstawania przebarwień najczęściej są: nadprodukcja melaniny, ekspozycja słoneczna, hormony lub stan zapalny. Wszystkie fototypy skóry są podatne na przebarwienia jednak najbardziej są one powszechne przy ciemnej skórze. Wraz z upływem wieku skóry dystrybucja melaniny staje się bardziej rozproszona. Ponieważ produkowany jest nadmiar melaniny powstają przebarwienia, które nie leczone pozostają na skórze na bardzo długo.

Likwidacja przebarwień

JAK DZIAŁA PH FORMULA M.E.L.A.?

Jest to program dermatologiczny stworzony do skutecznej walki z plamami i przebarwieniami. Działanie peelingu opiera się na silnym działaniu rozjaśniającym powstałych zmian pigmentacyjnych. Dochodzi również do blokowania enzymu odpowiedzialnego za formowanie barwnika skóry – melaniny. Formuła kuracji jest oparta na kwasie salicylowym, kwasie fitynowym, kwasie migdałowym, azeloglicynie oraz kwasie laktobionowym. Składniki aktywne są unikalnie wkomponowane w bazę gliny, dzięki czemu penetracja substancji czynnych jest równomierna i niezwykle szybka.

Likwidacja przebarwień

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

– melasma,

– ostuda,

– przebarwienia posłoneczne,

– zaburzenia w produkcji melaniny,

– przebarwienia wywołane stanami zapalnymi,

– przebarwienia starzeniowe i hormonalne

– piegi

Likwidacja przebarwień

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGOWA

Dokładny program kuracji jest dobierany indywidualnie do rodzaju przebarwienia i jego położenia. Średnio wykonuje się około 4-6 zabiegów w odstępach około 4 – tygodniowych.

SKUTECZNOŚĆ DERMATOLOGICZNEGO RESURFACINGU

Likwidacja przebarwień

PRZED / PO ZABIEGU M.E.L.A.