Profhillo – odzyskaj młodość w 5 minut

Home / Profhillo – odzyskaj młodość w 5 minut
Profhillo - odzyskaj młodość w 5 minut

PROFHILLO jest unikalnym zabiegiem odmładzającym o najwyższym stężenie kwasu hialuronowego na rynku. Dzięki kompleksowi hybrydowemu stabilizowanego i niestabilizowanego kwasu hialuronowego zostaje uruchomiona kaskada reakcji regenerujących i naprawczych.  Dochodzi do odbudowy nie tylko skóry, lecz także tkanki podskórnej, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy synergii wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się. PROFHILLO nie jest wypełniaczem – po podaniu migruje pod skórą unosząc ją -tworząc „efekt miliona sprężynek” i wygładzenia skóry bezpośrednio po podaniu.

Starzenie twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur a profil się rozmywa. Nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu „chomiczków” tzw. efektów grawitacyjnych. Dzieje się tak, z powodu atrofii skóry. Skórze brakuje sprężystości.

 • Neutralizuje „chomiczki”
 • Przywraca utracony kontur
 • Przywraca utracony profil
 • Neutralizuje zwiotczenie skóry
 • Wygładza zmarszczki
 • Wysmukla rysy twarzy
 • Nadaje biorewolumetrię
 • Nadaje sprężystość
 • Napina skórę
Profhillo - odzyskaj młodość w 5 minut

Zalecenia i przygotowanie do zabiegu:

Zaleca się wykonanie serii 2-3 zabiegów wykonywanych w odstępach miesiąca. Pierwszy efekt terapeutyczny osiąga się bezpośrednio po podaniu preparatu. Efekty utrzymują się około 1,5 roku.

Przeciwwskazaniem są ciąża, laktacja, choroby nowotworowe oraz przyjmowanie antykoagulantów.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Preparat podaje się metodą BAP – jest to tylko 10 wkłuć w specjalnie opracowanych punktach anatomicznych.

Profhillo - odzyskaj młodość w 5 minut

Pacjentka wiek 48 lat. Efekt miliona sprężynek przywrócił utracony kontur twarzy. Zanikły „chomiczki” na linii żuchwy. Zabieg Profhilo® zneutralizował zwiotczałą skórę. Zanikła większość zmarszczek w obszarze policzkowym i podpoliczkowym, a także w okolicy „kurzych łapek”. Zanikły bruzdy na linii żuchwy. Profhilo ® przywrócił odpowiedni naciąg skóry przy kącie żuchwy wpływając na lifting linii żuchwy i części skóry szyi. Rysy twarzy delikatnie wysmukliły się a całość została odmłodzona.

Uzykano efekt liftingu policzków, bruzd nosowo-wargowych, linii marionetek. Skóra odzyskała utraconą elastyczność, napięcie i rusztowanie, a linia żuchwy nabrała lekkości.

Uzyskano dogłębny bioremodeling z natychmiastowym efektem sprężystości skóry. W strefie policzkowej i podpoliczkowej PROFHILO® przywrócił utracony kontur i jędrność skóry. Doskonała dyfuzja PROFHILO® wpłynęła dodatkowo na wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust.

PROFHILLO – CENNIK

 • 1 ZABIEG PROFHILLO 2ML 999PLN

 • PAKIET 2 ZABIEGÓW PROFHILLO 1699PLN