Koktajl Monaco (Babybotox) czyli połączenie działania toksyny botulinowej i mezoterapii

Koktaj Monaco

Koktajl Monaco”, „Babybotox„, mezobotoks to połączenie silnej rewitalizacji, odżywienia oraz redukcji powierzchownych zmarszczek. Nie bez powodu zabieg ten jest nazywany równiez Królewskim Liftingiem.  

W trakcie zabiegu specjalista medycyny estetycznej podaje za pomocą iniekcji niewielkie ilości toksyny botulinowej w połączeniu z koktajlem rewitalizującym na obszary skóry wymagające regeneracji i odmłodzenia. 

Wprowadzenie malutkich dawek rozluźniającego „botoksu” pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu wygładzenia zmarszczek, z zachowaniem naturalnej mimiki twarzy.  Bardzo często preparat wzbogaca się o kwas bursztynowy lub aminokwasy o właściwościach odżywczych i nawilżających.

Koktaj Monaco

KOKTAJL MONACO / BABYBOTOX. JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU:

  • zmarszczki mimiczne „kurze łapki” , na czole, wokół ust
  • brak elastyczności skóry
  • rewitalizacja i małoinwazyjne odmłodzenie twarzy, szyi i dekoltu 
  • profilaktyka starzenia u młodych osób
Koktaj Monaco

PRZEBIEG ZABIEGU "KOKTAJL MONACO":

Zabieg jest poprzedzony konsultacją celem wykluczenia przeciwwskazań oraz poznania oczekiwać pacjenta. Sprawdzamy również tkankę, która ma być poddana zabiegowi oraz dobieramy stężenie kwasu hialuronowego i koktajl. Przed zabiegiem niezbędne jest odstawienie leków sterydowych, antybiotyków oraz wszelkich leków rozrzedzających krew.

Przed zabiegiem znieczulamy skórę kremem z lidokainą, a następnie za pomocą iniekcji przystępujemy do podania preparatu. Zabieg trwa około 30 minut.

Koktaj Monaco

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU:

Okolica poddana zabiegowi może być zaczerwieniona oraz opuchnięta. Może występować tkliwość  i nadwrażliwość tkanki. Czasami dochodzi również do powstania siniaków.  Ważne jest przestrzeganie aseptyki oraz picie minimum 1,5l wody dziennie.

Ostateczny efekt Babybotoxu uzyskujemy po około 14 dniach. W zależności od rodzaju preparatu oraz indywidualnych predyspozycji organizmu, rezultaty utrzymują się około 3 miesięcy.

Zobacz nasze rezultaty - MODELOWANIE UST GLIWICE

MODELOWANIE UST - CENNIK

Umów się : +48 791 259 999