Ejal 40 – więcej niż mezoterapia

Ejal 40 - więcej niż mezoterapia

EJAL 40 to biorewitalizator przywracający funkcje fizjologiczne skóry i poprawiający jej zagęszczenie, przez stymulację aktywności fibroblastów i tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny.

40g kwasu hialuronowego o masie cząsteczkowej 1200-1800 k. Daltonów (H-HA) podane w 4-punktowej technice bio-rewitalizacji pozwala na szybkie przywrócenie utraconego konturu twarzy.

EJAL 40 reintegruje poziom kwasu hialuronowego (HA), dlatego przeciwdziała jego naturalnej utracie w wyniku procesu starzenia i w konsekwencji jest zalecany w zabiegach odmładzających skórę oraz w zapobieganiu uszkodzeń skór pod wpływem działania słońca.

Zwiększa naturalną biosyntetyczną zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

EJAL 40 to innowacyjny kwas hialuronowy o stężeniu 40 mg / 2 ml w fizjologicznym, sterylnym, biodegradowalnym i izotonicznym buforze. Łańcuchy kwasu hialuronowego stabilizowane są w procesie elektrochemicznym, w którym wytwarzają się tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę (międzyłańcuchowe wiązania jonowe). Dzięki temu łańcuchy tworzące Ejal40 rozpadają się stopniowo, długo uwalniając do skóry krótkie fragmenty kwasu hialuronowego. Ampułkostrzykawka zawiera 2,0 ml żelu, sterylizowanego przez wilgotne ciepło.

Wskazania:

  • Opadające policzki
  • Bruzdy nosowo-wargowe
  • Zwiotczenia skóry
  • Zmarszczki i bruzdy
  • Utracone napięcie i elastyczność skóry
  • Poprawa wyglądu skóry
  • Odbudowa utraconego owalu twarzy
  • Odmłodzenie szyi i dekoltu
  • Odwodnienie skóry

PRZEBIEG ZABIEGU

Zamiast tradycyjnej wielopunktowej mezoterapii ELAJ 40 podaje się innowacyjną 4 lub 5-punktową techniką biorewitalizacji.

4-punktowa technika bio-rewitalizacji (4 PBR) polega na wykonaniu 4 iniekcji po 0,25 ml preparatu w odpowiednich punktach po każdej stronie twarzy, minimalizując ryzyko zasinień i odczucia bólu. Sa to specjalnie opracowane punkty, które gwarantują odbudowę owalu. Zabieg trwa ok. 30 min. i zazwyczaj nie wymaga znieczulenia. Dzięki specyficznej technice podania preparatu jest to zabieg bankietowy. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Bardziej zaawansowane procesy wymagają kilku tygodni.

PLAN TERAPII:

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w odstępach miesiąca. Dla dodatkowego wzmocnienia efektu zabieg powtarza się 2-3 razy w roku.

Ejal 40 - więcej niż mezoterapia