COSMELAN – WALKA Z PRZEBARWIENIAMI

Home / COSMELAN – WALKA Z PRZEBARWIENIAMI
COSMELAN - WALKA Z PRZEBARWIENIAMI

COSMELAN jest jedną z najskuteczniejszych terapii rozjaśniających skórę i likwidujących przebarwienia. Mechanizm działania Cosmelanu jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę (kluczowy enzym w procesie formacji melaniny). Dochodzi również do głębokiej odnowy skóry, poprzez stymulację włókien kolagenowych oraz elastynowych. Skóra po zabiegu zyskuje jednolity koloryt oraz wyraźne odmłodzenie.

COSMELAN - WALKA Z PRZEBARWIENIAMI

WSKAZANIA DO ZABIEGU COSMELAN:

  • likwidacja przebarwień hormonalnych oraz posłonecznych
  • usunięcie piegów
  • likwidacja plan starczych, rogowacenia posłonecznego
  • wyrównanie kolorytu skóry
  • odmłodzenie skóry
  • likwidacja rozszerzonych porów
COSMELAN - WALKA Z PRZEBARWIENIAMI

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Kuracja COSMELAN składa się z 2 etapów: właściwego zabiegu w gabinecie kosmetologicznym oraz kuracji domowej. Najpierw kosmetolog dokonuje odpowiedniego oczyszczenia skóry i przygotowania skóry pacjenta. Następnie zostaje nałożona maska COSMELAN 1 o odciuniu fluidu. Pacjent z zaaplikowaną maską udaje się do domu i po około 5 – 7h zmywa ją w domu. Następnie przez okres około 3 – 6 miesięcy trwa kuracja domowa – preparatem COSMELAN 2.

COSMELAN - WALKA Z PRZEBARWIENIAMI

EFEKTY ZABIEGU:

W zależności od typu skóry i głębokości przebarwień zanik przebarwień pojawia się pomiędzy 8 a 21 dniem po zabiegu. Pełen efekt jest widoczny po około miesiącu. Zazwyczaj jednokrotne wykonanie zabiegu Cosmelan powoduje ustąpienie przebarwień. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%.