Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Home / Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego
Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy to naturalnie występujący w skórze właściwej związek chemiczny który ma za zadanie wiązać wodę. Dzięki niemu skóra jest sprężysta i gładka, a z wiekiem jego ilość maleje. Starzenie się skóry polega na utracie kwasu hialuronowego i zaczyna się po 25 roku życia. Wraz z wiekiem wskutek utraty kwasu hialuronowego dochodzi do postępującego wysychania i wiotczenia skóry, któremu towarzyszą pojawiające się zmarszczki  i powolne opadanie tkanek. Dlatego uzupełnianie jego niedoboru  powoduje wzrost nawilżenia i jędrności skóry, wypełnienie zmarszczek i bruzd, nadanie utraconej gęstości oraz pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

– bruzdy nosowo wargowe

– opadające kąciki ust

– bruzdy „marionetki”

– modelowanie twarzy, wolumetria

– modelowanie ust

– dolina łez

– odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem. Po ocenie wskazań i możliwości uzyskania satysfakcjonującego efektu terapeutycznego, dokonuje się wstrzyknięcia odpowiedniego preparatu kwasu hialuronowego za pomocą bardzo cienkiej igły lub kaniuli.

Skórę można uprzednio znieczulić miejscowo specjalnym kremem z lidokainą. Zabieg trwa do 30 minut, pierwsze rezultaty widoczne są od razu, a pacjent może wrócić do codziennej aktywności.

Po zabiegu należy unikać przez 2 tygodnie nadmiernego wysiłku fizycznego, solarium i sauny, oraz przestrzegać higieny miejsc nakłuwanych.

 

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

WYPEŁNIENIA ZMARSZCZEK, BRUZD ORAZ WOLUMETRIA:

Kwas hialuronowy doskonale wypełnia już głębokie, utrwalone zmarszczki i bruzdy dolnej części twarzy. Doskonałe efekty uzyskuje się w przypadku wypełnień bruzdy nosowo – wargowej, zmarszczek marionetki, które ciągną się od kącików ust aż do brody oraz opadających kącików ust.

Wypełniacze na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego są również niezastąpione w wolumetrii. Zabieg modelowania pozwala przywrócić właściwy owal twarzy, poprawić gęstość i jędrność skóry oraz dokonać korekty kształtu nosa, ust i kości policzkowych.

Oprócz wypełnienia tkanek uzyskujemy efekt zagęszczenia, uelastycznienia skóry, nawodnienia tkanek oraz zahamowanie procesu starzenia się.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

MODELOWANIE I NAWILŻENIE UST:

Preparaty na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego pozwalają uwydatnić usta i nadać im właściwy kształt. Jest to idealne rozwiązaniu w przypadku zbyt wąskich warg lub asymetrii ust.

Dodatkowo, dzięki nawadniającym właściwościom kwasu hialuronowego i zdolności przyciągania wody, preparaty z kwasem hialuronowym doskonale utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia ust. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z problem przesuszonych oraz spierzchniętych warg.

W zależności od rodzaju preparatu użytego do zabiegu, można uwydatnić i nawilżyć usta lub wyłącznie je nawilżyć bez uzyskiwania efektu powiększenia.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

EFEKTY ZABIEGU I CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTÓW:

Efekty zabiegu są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Pełnym efektem możemy cieszyć się po 2-3 dniach ze względu na obrzęk, jaki może się utrzymywać się po zabiegu.

Kwas hialuronowy używany do modelowania twarzy i wypełniania zmarszczek utrzymuje się w zależności od osobniczych uwarunkowań od 6-12 miesięcy. Czas utrzymywania się preparatu w tkankach zależy od wieku, mimiki, trybu życia pacjenta, ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe, rodzaju użytego produktu oraz miejsca iniekcji. 

Po około roku dochodzi do całkowitego wchłonięcia kwasu, dlatego zabiegi warto powtarzać regularnie aby utrzymać efekty.

 

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

– ciąża i karmienie piersią

– choroba nowotworowa

– nadwrażliwość na składniki preparatu

– choroby autoimmunologiczne

– stany zapalne skóry

– skłonność do blizn przerostowych

– ciężkie nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, astma, cukrzyca, POCHP itp.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego
Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

CENNIK – Wypełniacze z kwasem hialuronowym

Zabiegi są wykonywane na bazie kwasu hialuronowego renomowanych na całym świecie firm pod względem jakości i bezpieczeństwa (Restylane, Juvederm, Stylage). Cena jest uzależniona od ilości i ceny zużytego preparatu. Dobór preparatu jest ustalany indywidualnie na bezpłatnej konsultacji poprzedzającej zabieg.

  • FAŁDY NOSOWO - WARGOWE 800 - 1200 PLN

  • ZMARSZCZKI ″MARIONETKI″ OD 700 PLN

  • ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU OD 600PLN

  • DOLINA ŁEZ OD 700PLN

  • POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE UST 800 - 1400PLN

  • NAWILŻENIE UST OD 500 PLN

Rezultaty z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego

  • Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego
  • Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego
  • Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego
  • Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego