Luminescens - usuwanie przebarwień

JEDYNA TAKA TERAPIA NA NAWRACAJĄCE PRZEBARWIENIA, KTÓRA MOŻNA WYKONYWAĆ PRZEZ CAŁY ROK.

Luminescens ze wględu na unikalny skład oraz mało inwazyjną procedurę jest zabiegiem, który wpływa bezpośrednio na zahamowanie powstawania przebarwień na twarz i ciele. Wyrównuje koloryt, działa rozjaśniająco i depigmentująco.

Luminescens - usuwanie przebarwień

Jak działa zabieg na przebarwienia Luminescnes?

Zabieg wpływa bezpośrednio na zahamowanie powstania przebarwień na twarzy i ciele. Wyrównuje koloryt, działa rozjaśniająco i depigmentująco. 
Formuła produktu została tak dobrana, by możliwe było jego użycie przy wszystkich fototypach skóry. Depigmentacja wielopoziomowa jest realizowana przez określone składniki aktywne wspomagane przez powierzchniowe działanie złuszczające. Dochodzi do pobudzenia i odnowienia naskórka, a pozostałe składniki są dostarczane do głębszych warstw skóry właściwej. 
Zawarty w produktach kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne oraz nukleotydy DNA wzmacniają odnowę skóry i powodują dodatkowo jej wygładzenie. Efektem stosowania jest zrewitalizowana, nawilżona i pełna blasku cera. 

Luminescens - usuwanie przebarwień

Jak wygląda zabieg? Ile zabiegów trzeba wykonać?
Zabieg polega na oczyszczeniu i zdezynfekowaniu obszaru poddawanemu zabiegowi. Kosmetolog przygotowywuje preparat i nakłada pierwszą warstwę preparatu oraz przeprowadza mikronakłuwanie za pomocą dermapena. 
Nakłada się kolejną warstwę ampułki Luminescens, wmasowuje i pozostawia na skórze. Aplikuje się na skórę krem Luminescens Home Cream i wręczamy krem do domu. 
Zabiegi mikronakłuwania dermapenem z wtłoczeniem ampułki są 2 wykonywane w odstępie 4 tygodni. 

Luminescens - usuwanie przebarwień

Pielęgnacja domowa
Oczyszczanie twarzy dwuetapowe np. olejek, potem pianka.
Stosowanie kremu Luminescens Home Cream 2 razy dziennie rano i wieczorem. Preparat należy wmasować do całkowitego wchłonięcia.
Podczas cyklu serii zabiegowej należy stosować fotoprotekcję, czyli krem z filtrem SPF 50+ i unikać ekspozycji na słońce. Krem powinno się stosować 40 dni.