Osocze bogatopłytkowe

Home / Osocze bogatopłytkowe
Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe, czyli WAMPIRZY LIFTING to pozyskiwany z krwi własnej pacjenta preparat, zawierający liczne czynniki wzrostu, które stymulują komórki skóry (fibroblasty) do regeneracji, wytwarzania kolagenu i powstawania nowych naczyń krwionośnych. Zabieg jest bezpieczny i stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odmłodzić się naturalnie i zrewitalizować skórę. Zabieg jest również niezastąpiony dla osób borykających się z wypadaniem włosów oraz łysieniem androgenowym.

 

Osocze bogatopłytkowe

DLA KOGO OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE:

– zmęczona, pozbawiona blasku skóra

– drobne zmarszczki

– blizny potrądzikowe

– cienie pod oczami

– wiotka skóra twarzy, dekoltu

– wypadanie  i przesuszenie włosów

– przebarwienia skóry

– rozstępy

Osocze bogatopłytkowe

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg polega na pobraniu krwi z żyły przez lekarza medycyny estetycznej, którą następnie odwirowuje się aby uzyskać osocze bogatopłytkowe. Następnie za pomocą cienkiej igły podaje się osocze w określone rejony skóry, skupiając się na partiach wymagających szczególnej regeneracji (np. linijnie wzdłuż zmarszczek).

Skórę można miejscowo znieczulić kremem z lidokainą przed zabiegiem. Zabieg trwa do godziny w zależności od ostrzykiwanego rejonu, w miejscach wkłucia może pojawić się krwawienie i obrzęk.

W zależności od potrzeb skóry można podać czyste osocze bogatopłytkowe pacjenta lub wzbogacić preparat o dodatki cennego kwasu hialuronowego lub biotyny, niezbędnej do pobudzenia wzrostu włosów.

Osocze bogatopłytkowe

EFEKTY ZABIEGU I CZĘSTOTLIWOŚĆ

Efekty kliniczne zabiegów są widoczne zazwyczaj już po 1 zabiegu, szczególnie u osób o dużych zdolnościach regeneracyjnych. Skóra jest wyraźnie odżywiona, zagęszczona, a zmarszczki zredukowane. W przypadku podania osocza w skórę owłosioną głowy dochodzi do odżywienia, zahamowania wypadania oraz stymulacji produkcji nowych włosów.

Optymalnie należy wykonać 3  – 6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych. Dokładna ilość jest zależna od stanu skóry i zdolności regeneracyjnych pacjenta.

Osocze bogatopłytkowe

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU Z OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM:

– nowotwory
– choroby krwi
– choroby skóry
– zaburzenia krzepliwości
– infekcje ogólnoustrojowe i w miejscu wkłucia
– ciąża
– karmienie piersią
– przyjmowanie retinoidów oraz leków przeciwkrzepliwych
– choroby autoimmunologiczne

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – CENNIK

  • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP OD 599PLN

  • PAKIET 3 ZABIEGÓW OSOCZA BOGATOPŁYTKOWE PRP 1499PLN

  • REGENERIS CLASSIC 799PLN

  • REGENERIS PLUS ONE 999PLN

  • REGENERIS EXTRA 1199PLN