Pakiety karboksyterapii

Home / Pakiety karboksyterapii

Zapłać z góry za minimum 3 zabiegi karboksyterapii wybranych przez Ciebie części ciała i oszczędzaj. Zapłacisz mniej nawet o 996 PLN!!!

Każda część ciała w pakiecie zawiera 5 zabiegów. Jeżeli okaże się, że potrzebujesz więcej zabiegów, otrzymasz zniżkę adekwatną do tej wykupionej w pakiecie na każdy dodatkowo wykupiony zabieg. 
PAKIET 3 ZABIEGÓW KARBOKSYTERAPII : obejmuje serię 3 zabiegów karboksyterapii na górną oraz dolną powiekę.
PAKIET 5 ZABIEGÓW KARBOKSYTERAPII : obejmuje serię 5 zabiegów karboksyterapii na górną oraz dolną powiekę.
PAKIET 3 ZABIEGÓW KARBOKSYTERAPII NA DUŻĄ CZĘŚĆ CIAŁA : obejmuje serię 3 zabiegów karboksyterapii na dowolną dużą część ciała.
PAKIET 5 ZABIEGÓW KARBOKSYTERAPII NA DUŻĄ CZĘŚĆ CIAŁA : obejmuje serię 5 zabiegów karboksyterapii na dowolną dużą część ciała.
PAKIET 2 KARBO + 2 MEZO: obejmuję 4 zabiegi, w tym 2 zabiegi karboksyterapii oraz 2 zabiegi mezoterapii igłowej z koktajlem dobranym do potrzeb skóry na każdą z wybranych okolic.
PAKIET 3 KARBO + 3 MEZO: obejmuję 6 zabiegów, w tym 3 zabiegi karboksyterapii oraz 3 zabiegi mezoterapii igłowej z koktajlem dobranym do potrzeb skóry na każdą z wybranych okolic.
PAKIET 5 KARBO + 3 MEZO: obejmuję 8 zabiegów, w tym 5 zabiegów karboksyterapii oraz 3 zabiegi mezoterapii igłowej z koktajlem dobranym do potrzeb skóry na każdą z wybranych okolic.
PAKIET 5 KARBO + 5 MEZO: obejmuję 10 zabiegów, w tym 5 zabiegi karboksyterapii oraz 5 zabiegów mezoterapii igłowej z koktajlem dobranym do potrzeb skóry na każdą z wybranych okolic.
Promocja pakietowa nie łączy się z innymi promocjami.