Alma Harmony – laserowy ekspert w walce z naczyniami i przebarwieniami

Alma Harmony - laserowy ekspert w walce z naczyniami i przebarwieniami

Laser Alma Harmony  – to medyczna platforma laserowa najnowszej generacji, izraelskiej firmy Alma Lasers.

Zabiegi są bezpieczne dla delikatnych obszarów – twarz, szyja, dekolt oraz dla wszystkich fototypów skóry.

Do wyboru mamy 2 głowice: NIR(infrared) oraz DyeVL (500 – 600nm).

Alma Harmony - laserowy ekspert w walce z naczyniami i przebarwieniami

Głowica NIR wykorzystuje technologię światła podczerwonego, wprowadzając wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry. Ten swoisty termolifting powoduje skrócenie włókien kolagenowych, pobudzenie produkcji nowych oraz wzrost elastyny. Dzięki temu skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i zwiększa elastyczność. Po tych zabiegach rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu, który sprawi że skóra będzie bardziej jędrna oraz napięta.

Głowica o nazwie DyeVL to unikalne na rynku medycznym światło w zakresie 500-600 nm. Stanowi idealne rozwiązanie do usuwania czerwonych, powierzchniowych zmian naczyniowych takich jak teleangiektazje, pajączki. Dodatkowo zabieg, dzięki doskonałemu chłodzeniu naskórka, jest znakomicie tolerowany przez pacjenta. Głowica również doskonale sobie radzi ze zmianami pigmentacyjnymi. Laser rozbija pigment na małe drobinki, które następnie są metabolizowane przez organizm.

Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry.

Alma Harmony - laserowy ekspert w walce z naczyniami i przebarwieniami