Linerase – uzupełnij ubytki kolagenu!

Linerase - uzupełnij ubytki kolagenu!

Linerese jest przełomowym preparatem atelokolagenu który przywraca skórze sprężystość i jędrność. Atelokolagen jest pochodną kolagenu typu I. Jest całkowicie bezpieczny, ponieważ usunięto z jego struktury telopeptydy odpowiedzialne w głównej mierze za immunogenność białka – stąd przedrostek „atelo”-. Nowoczesny atelokolagen jest preparatem bezpiecznym pod względem alergii i uczuleń. Preparat zwiększa proliferację fibroblastów, czyli aktywizuje komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu.

Kolagen jest najważniejszym składnikiem ludzkiego organizmu odpowiadającym za jędrność i elastyczność naszej skóry, jest najważniejszym włóknem podporowym skóry które sprawia że jest ona gładka i napięta. Badania udowodniły że po 25 roku życia włókna kolagenowe stają się coraz słabsze co powoduje proces starzenia się skóry, który dodatkowo potęguje inne czynniki jak stres czy zanieczyszczenie powietrza. Skóra łatwo traci swoją jędrność charakteryzują ją wiotkość skóry,  pojawiające się zmarszczki a owal twarzy zniekształca się poprzez pojawienie się „chomików” .  Proces starzenia skóry można skutecznie zahamować a najlepszym na to sposobem jest uzupełnienie niedoboru kolagenu. Odpowiedni poziom kolagenu w skórze pozwala zachować młody wygląd skóry, opóźnia proces powstawania zmarszczek i zwiotczeń. Preparat podawany śródskórnie stosujemy u pacjentów, którzy obserwują zanik jędrności, zwiększoną podatność na zmarszczki, a także w terapii blizn zanikowych, trądzikowych i rozstępów.

Linerase - uzupełnij ubytki kolagenu!

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Zabieg preparatem linerese nie wymaga specjalnego przygotowania przez pacjenta. W pierwszej kolejności osoba wykonująca zabieg przeprowadza wywiad medyczny w celu wyeliminowania przeciwskazań. Następnie skóra zostaje dokładnie oczyszczona oraz nałożone znieczulenie. Po upływie około 30 min następuje podanie preparatu podskórnie za pomocą cienkiej igły. Ze względu na wydajność preparatu w trakcie jednego zabiegu rewitalizacji poddawana jest skóra twarzy, szyi, dekoltu.

 

Linerase - uzupełnij ubytki kolagenu!

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu w miejscu podania preparatu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk a także tkliwość. Objawy powinny samoistnie ustąpić po kilku godzinach od zabiegu. Zabieg nie wyłącza pacjenta z codziennej aktywności. Pierwszy efekt zauważalny jest już po 72 godzinach od zabiegu. Ostateczny efekt regeneracji, ujędrnienia i zagęszczenia skóry osiągamy po wykonaniu pełnej terapii. Uzyskane rezultaty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. W zależności od wieku, a zwłaszcza w odniesieniu do wieku biologicznego skóry, zalecamy wykonanie serii 2-4 zabiegów

 

Linerase - uzupełnij ubytki kolagenu!

WSKAZANIA DO ZABIEGU

 • wiotkość i mała gęstość skóry
 • nierówny koloryt skóry
 • zmarszczki i bruzdy
 • blizny pooperacyjne, potrądzikowe i rozstępy
 • Odmłodzenie dłoni, szyi, dekoltu
 • Redukcja rozstępów
 • ubytki tkanek

Efekty terapii Linerase

CENNIK – LINERASE

 • LINERASE TWARZ SZYJA DEKOLT 1049PLN

 • LINERASE ROZSTĘPY 1049PLN

 • LINERASE BLIZNY 1049PLN

 • LINERASE + KARBOKSYTERAPIA 1199PLN