Barbara Kostelecka
kosmetolog

Barbara Kostelecka

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Kosmetologia Specjalistyczna. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Podologia. Od początku swojej kariery zawodowej stawia na profesjonalizm i szczegółowość. Kosmetologia nie jest dla nie Niej jedynie zawodem, a też pasją, którą stara się cały czas rozwijać. Przede Wszystkim ważne jest dla Niej indywidualne podejście dla każdego klienta. Dokłada wszelkich starań, aby każda kto korzysta z jej usług mógł się poczuć wyjątkowo.
Monika Panasińska
mgr kosmetolog

Monika Panasińska

Właścicielka kliniki oraz kosmetolog z pasją. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia. Posiada liczne certyfikaty i uprawnienia z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej, poparte wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w kilku krakowskich gabinetach. Specjalizuje się w medycynie estetycznej, biostymulatorach tkankowych oraz zabiegach laserowych. Największą radość sprawia jej osiąganie zadowalających efektów zabiegowych, dlatego też w swojej pracy skupia się na skutecznych preparatach oraz zaawansowanych technologiach.
Ewelina Sroka
kosmetolog

Ewelina Sroka

Nasza specjalistka od trwałej depilacji laserowej LIGHTSHEER, kosmetologii estetycznej oraz Kosmetyki Laserowej. Jako kosmetolog wykazuje się empatią i indywidualnym podejściem do klienta. Ukończyła licencjackie studia medyczne na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Obecnie poszerza swoje kompetencje na studiach magisterskich na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Największą satysfakcję w pracy przynoszą jej rezultaty zabiegowe i zadowolenie klientów.
Lek. Anna Długaszek
Lekarz Medycyny Estetycznej

Lek. Anna Długaszek

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarskim oraz studia podyplomowe "Medycyna estetyczna i kosmetologia lekarska" na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Medycyna estetyczna jest jej pasją. Stawia na holistyczne podejście do pacjentów, a najwięcej satysfakcji daje jej poprawa jakości ich życia.