Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Home / Modelowanie ust kwasem hialuronowym
Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust i powiększanie jest jednym z najpopularniejszych zbiegów medycyny estetycznej. Decydują się na niego zarówno młode kobiety, jak również panie chcące odmłodzić swój wygląd lub wyrównać asymetrię.

Obecnie jedną z najpopularniejszych metod jest modelowanie ust na płasko. Specjalizujemy się w naturalnym i płaskim modelowaniu  ust.  Modelowanie ust Gliwice umożliwia ono precyzyjne wymodelowanie warg i uzyskanie wyjątkowo symetrycznego łuku kupidyna bez jej nadmiernego uwypuklenia, co jest charakterystyczne dla innych form tego zabiegu. Dzięki temu usta staja się nie tylko piękne i pełne, ale także wyglądają bardzo naturalnie.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

MODELOWANIE UST, POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM – WSKAZANIA DO ZABIEGU:

  • mało wydatne usta
  • zanik czerwieni wargowej spowodowanej starzeniem się
  • asymetria ust
  • opadające kąciki ust
  • chęć powiększania lub zmiany kształtu ust
  • mało jędrne i pozbawione gęstości usta
Modelowanie ust kwasem hialuronowym

PRZEBIEG ZABIEGU MODELOWANIE UST:

Zabieg jest poprzedzony konsultacją celem wykluczenia przeciwwskazań oraz poznania oczekiwać pacjenta. Sprawdzamy również tkankę, która ma być poddana zabiegowi oraz dobieramy stężenie kwasu hialuronowego i preparat. Przed zabiegiem niezbędne jest odstawienie leków sterydowych, antybiotyków oraz wszelkich leków rozrzedzających krew.

Przed zabiegiem znieczulamy skórę kremem z lidokainą, a następnie za pomocą iniekcji przystępujemy do podania preparatu. Zabieg trwa około 30 minut.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU:

Okolica poddana zabiegowi może być zaczerwieniona oraz opuchnięta.Może występować mocna tkliwość tkanki. Bardzo często dochodzi również do powstania siniaków, ze względu na to, że okolic ust jest bardzo ukrwiona i wrażliwa. Obrzęk może się utrzymywać do 10 dni po zabiegu, natomiast uczucie zdrętwienia nawet do miesiąca. Ważne jest przestrzeganie aseptyki oraz picie minimum 1,5l wody dziennie.

Ostateczny efekt wygojonych i wymodelowanych ust uzyskujemy po około 30 dniach. W zależności od rodzaju preparatu oraz indywidualnych predyspozycji organizmu, rezultaty utrzymują się od 6 – 15 miesięcy.

Efekty modelowania ust na płasko metodą SENSUAL LIPS

CENNIK – MODELOWANIE UST NA PŁASKO

  • MODELOWANIE UST NA PŁASKO ″SENSUAL LIPS″ 1ML 850PLN

  • MODELOWANIE UST NO CONTOUR LIPS 850PLN

  • MODELOWANIE UST RUSSIAN LIPS 3D 1ML 850PLN

  • PODNIESIENIE KĄCIKÓW UST 850PLN