Mezoterapia igłowa

Home / Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA  jest zabiegiem estetycznym, polegającym na śródskórnym podawaniu substancji leczniczej.  W zależności od potrzeb skóry komponuje się specjalnie dobrane koktajle odżywcze. Spektakularne efekty osiąga się w przypadku: odwodnionej skóry wymagającej rewitalizacji, zmarszczek,wiotkości, cellulitu oraz wypadania włosów. Mezoterapię można stosować praktycznie na wszystkie partie ciała wymagające pomocy z zewnątrz. 

Mezoterapia igłowa

NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA?

Mezoterapia igłowa polega na iniekcyjnym podawaniu w głąb skóry kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, antyoksydantów oraz peptydów w celu biorewitalizacji skóry.

Pokonanie bariery naskórkowej i podanie składników bezpośrednio do skóry właściwej, gwarantuje najwyższą skuteczność i natychmiastowe efekty. W zależności od potrzeb skóry w gabinecie Laser Skin Care komponujemy specjalne koktajle odżywcze dobrane do problemu.

Natychmiastowym efektem mezoterapii igłowej jest poprawa nawilżenia i elastyczności skóry oraz rewitalizacja skóry.

Mezoterapia igłowa

DLA KOGO MEZOTERAPIA?

– skóra wymagająca rewitalizacji, odżywienia i nawodnienia

– profilaktyka przeciwstarzeniowa

– niwelowanie oznak starzenia : zmarszczki, bruzdy

– utrata jędrności i elastyczności skóry

– cellulit i lokalny nadmiarem tkanki tłuszczowej

– wypadanie włosów, łysienie

– spierzchnięte i wysuszone usta

– cienie pod oczami i „kurze łapki”

Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA CYTOCARE 532 ORAZ S – LINE

CytoCare® to koktajle kwasu hialuronowego z multiwitaminami i aminokwasami.

Skuteczność RevitaCare CYTOCARE 532 zawdzięcza swojej unikalnej formule, składającej się z 55 aktywnych składników – witamin, soli nieorganicznych i aminokwasów. Po zastosowaniu RevitaCare CYTOCARE 532 skóra jest wyraźnie odmłodzona i wygładzona, a efekty starzenia zahamowane. Składniki aktywne w połączeniu z kwasem hialuronowym przyśpieszają regenerację komórek. Skóra jest nawodniona i w wyraźnie lepszej kondycji.

Promienna skóra, blask i wygładzenie zmarszczek – to wszystko efekty mezoterapii z wykorzystaniem RevitaCare CYTOCARE 532. Różne oznaczenia preparatu CytoCare wynikają z innego stężenia kwasu hialuronowego. Ponieważ każda cera potrzebuje nieco innej dawki, dla wygody lekarzy opracowano trzy formuły w każdej chwili gotowe do użycia.

 

Mezoterapia igłowa

BIOREWITALIZACJA NEUVIA HYDRO DELUXE

Jest to pierwszy na rynku Polskim regenerator tkankowy. W przeciwieństwie do zabiegu klasycznej mezoterapii, która nawilża skórę krótkotrwale, NEUVIA HYDRO DELUXE to długookresowa terapia nawilżająca o przedłużonym okresie uwalniania.

Zabieg dedykowany jest dla osób, które chciałyby w bardzo szybkim czasie uzyskać efekt skóry naprężonej,nawilżonej, elastycznej oraz świetlistej.

Preparat wykorzystywany podczas zabiegu to innowacyjny kwas hialuronowy o przedłużonym okresie uwalniania, Hydroksyapatyt wapnia, który prowadzi do stymulacji włókien elastynowych oraz aminokwasy, które stanowią główny komponent do produkcji kolagenu.

Zabieg jest niezwykle bezpieczny, mało bolesny a jego efekty długotrwałe.

Mezoterapia igłowa

RESTYLANE VITAL:

To najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej hydrobalansu. Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry.

Zabieg z Restylane Vital poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. Jest to doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię „trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt. Koktajl zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd.

Korzyści ze stosowania mezoterapii Restylane są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu, dzięki zastosowaniu częściowo stabilizowanego kwasu hialuronowego. Zwykle zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku.

Mezoterapia igłowa

DR CYJ – TERAPIA WŁOSÓW WYPADAJĄCYCH

Jest to najsilniejsza terapia peptydowa skóry głowy na rynku. Już po 2 zabiegu dochodzi do zahamowania wypadania włosów, a kolejne zabiegi stymulują odrost nowych włosków. Mezoterapia skóry głowy jest wskazana zarówno dla kobiet borykających się z sezonowym wypadaniem włosów jak i mężczyzn walczących z łysieniem androgenowym lub plackowatym. Dr CYJ to terapia 4 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie.

Mezoterapia igłowa

CZĘSTOTOLIWOŚĆ ZABIEGOWA

Mezoterapia igłowa jest jedną z najskuteczniejszych metod dostarczania substancji aktywnych z zewnątrz.

Wiele używanych przez nas na codzień kremów, nie jest w stanie pokonać bariery naskórkowej, wskutek czego nie osiągamy zadowalających efektów. Aby osiągnąć trwałe i spektakularne efekty należy wykonać serię zabiegów 2 razy do roku.                         

W zależności od zastosowanego preparatu seria zabiegów składa się z : 5 – 10 zabiegów wykonywanych w odstępach 2 – 4 tygodniowych. 

Efekty mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA – CENNIK

Mezoterapia igłowa wykonywana na preparatach : Cytocare 532, 502 516, Stretchcare, SRS oraz Mesoestetic Mesohyal.  Cena dotyczy 1 ampułki. Dobór preparatu jest ustalany indywidualnie na bezpłatnej konsultacji poprzedzającej zabieg.

 • CAŁA TWARZ 399PLN

 • OKOLICE OCZU 359PLN

 • SZYJA 399PLN

 • DEKOLT 399PLN

 • GŁOWA 399 PLN

 • DŁONIE 399 PLN

MEZOTERAPIA IGŁOWA NA PREPARATACH: HAFILLER, CURAMED, NEUVIA, STYLAGE

 • MEZOTERAPIA NUEVIA HYDRO DELUXE 2,5 ML - 699PLN

 • MEZOTERAPIA NUEVIA HYDRO DELUXE 5ML 999PLN

 • MEZOTERAPIA RRS EYES 1,5ML 359PLN

 • MEZOTERAPIA RESTYLANE VITAL LIGHT 1ML 549PLN

 • MEZOTERAPIA STYLAGE HYDRO MAX 1ML 599PLN

 • MEZOTERAPIA CYTOCARE S LINE 3ML 749PLN

 • PEŁNA REGENERACJA SKÓRY GŁOWY DR CYJ HAIR FILLER 1ML 699PLN

 • MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY HAICARE - 399PLN

 • REDERMALIZACJA ELECTRI 599PLN

 • REDERMALIZACJA XELA REDERM 1,1 LUB 1,8% 699PLN

ZABIEGI ŁĄCZONE

 • MEZOTERAPIA CAŁA TWARZ+ KARBOKSYTERAPIA 499PLN

 • MEZOTERAPIA RRS OKOLIC OCZU Z KARBOKSYTERAPIA 399PLN

Ile to kosztuje?

Umów się

Kupuj pakiety i oszczędzaj!