Mezoterapia igłowa

Home / Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA jest zabiegiem estetycznym, polegającym na śródskórnym podawaniu substancji leczniczej.  W zależności od potrzeb skóry komponuje się specjalnie dobrane koktajle odżywcze. Spektakularne efekty osiąga się w przypadku: odwodnionej skóry wymagającej rewitalizacji, zmarszczek,wiotkości, cellulitu oraz wypadania włosów. Mezoterapię można stosować praktycznie na wszystkie partie ciała wymagające pomocy z zewnątrz. 

Dla kogo mezoterapia igłowa?

 

– skóra wymagająca rewitalizacji, odżywienia i nawodnienia

– profilaktyka przeciwstarzeniowa

– niwelowanie oznak starzenia : zmarszczki, fałdy

– utrata jędrności i elastyczności skóry

– cellulit i lokalny nadmiarem tkanki tłuszczowej

– wypadanie włosów, łysienie

Na czym polega mezoterapia?

Mezoterapia igłowa polega na iniekcyjnym podawaniu w głąb skóry kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, antyoksydantów oraz peptydów w celu biorewitalizacji skóry. Pokonanie bariery naskórkowej i podanie składników bezpośrednio do skóry właściwej, gwarantuje najwyższą skuteczność i natychmiastowe efekty. W zależności od potrzeb skóry w gabinecie Laser Skin Care komponujemy specjalne koktajle odżywcze dobrane do problemu.

NA JAKICH PRODUKTACH PRACUJEMY?

W Laser Skin Care wykorzystujemy wyłącznie preparaty medyczne z certyfikatem bezpieczeństwa i jakości. W celu osiągnięcia jak największych rezultatów stosujemy preparaty Cytocare. Wysoką skuteczność kliniczną potwierdzają liczne nagrody, m.in. Perła Dermatologii Estetycznej. Wyjątkowa efektywność tkwi w składzie. Oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy.

Częstotliwość zabiegowa

Mezoterapia igłowa jest jedną z najskuteczniejszych metod dostarczania substancji aktywnych z zewnątrz. Wiele używanych przez nas na codzień kremów, nie jest w stanie pokonać bariery naskórkowej, wskutek czego nie osiągamy zadowalających efektów. Aby osiągnąć trwałe i spektakularne efekty należy wykonać serię zabiegów 2 razy do roku.                        

Seria zabiegów : 5 – 10 zabiegów w odstępach 2 – 4 tygodniowych. 

Efekty mezoterapii igłowej

Ile to kosztuje?

Umów się

Kupuj pakiety i oszczędzaj!